Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No azért
Üdv. Megmaradt B-king alkatrészek eladók.:
első és hátsó felni
első féktárcsa 1db
hátsó féktárcsa
első féktuskók
hátsó féktuskó
hátsó fékmunkahenger
fékcsövek
kormány kapcsolók
hátsó lámpa
fesz. szabályzó
gázbovden
hűtö ventillátorok
üzemanyag tank szivattyúval
tankon lévő crom kezelő
segédváz
kormány lengéscsillapító
kipufogó dob és összekötő
kormány befogó
szerszám tartó
központi telo. (kutyacsontokkal)
bal oldali lábtartó konzol
vmi. müanyag tartáy
váltó rudazat
müanyagok
T:06203192852 kistoth@hotmail.com
Lábtartón van egy koptató rész. Na ez lett koptatás által csonkolva
Udv mindenkinek
Igaz kb 1480mm a busa tengelytavja...
Valoban nem kanyarvadasz de van 2-3 busas akirol merem allitani akar az euroringen akar a matraban par kanyart ratol egy gs-re vagy hasonlora..
Szerintem ha valaki erez egy motort legyen az busa vagy gs meglepo dolgokra kepes vele..
Sajnos en nem
cseréltem a csonkot?
az mi?
Mi az hogy rendesen? Második szettet koptatom azt írtam!Tartom is! Az én békámon nem fog leérni semmi Mindkét oldalon cseréltem a csonkot ami maradt belőle többre nem költök A fikázásra se rád gondoltam van egy ember akinek még az volt hu ha juj ennél nincs jobb most meg ha össze futunk mást se hallok jó hogy eladtam van egy csomó pénzem elég nekem a kismotor stb Doki te egy jó csávó vagy amúgy mehetünk motorozni
nem kell belekötni :)) a poént kell értékelni!
ennek talán
Még jó hogy harcsa!
A tiszainak :D
itt a kép
Melyik Busának van 220 cm tengelytávja ?
én megbizható mocit akarok venni tulméretezett motorja miatt jónak tűnik.
Mondjuk ezzel tökéletesen egyetértek, a Busa az nem kanyarvadászatra van kitalálva hanem száguldozásra.
Aki komoly kanyarvádaszatot szeretne az vegyen Supermotot.
Hát, ha rendesen használod nem megy el 25-öt egy szett, de a felét sem.....majd egyszer elviszlek kanyarvadászni, és megnézzlek, leér-e valami a motoron:)
Nem fikáztam én, mindössze annyit mondtam, hogy nem használható ki. Mondjuk, aki a Busára zt mondja, hogy a maga 220 centis tengelytávjával kanyarvadász az még nem motorozott egy normálisat.
Inkább a Béka...
remelem ilyen lesz
Megtörtént!
Nagyon jókat írtok róla, most már csak ki kellene próbálnia egy FZ1et, B-Kingel már ment az nagyon bejött neki, az után majd el tudja dönteni számára melyik fekszik jobban.
Olvasd el az utolsó két oldalt.
Sziasztok!
Haver jövőre szeretné leváltani a CBF600N gépét, két naked között vacilál, FZ1 N és B-King.
Le tudnátok írni a B-Kingel átélt tapasztalataitokat, esetleges pozitív, negatív tulajdonságait?
Ott az igazság
A teljesítmény mindenkit érdekek! Ez a gumi csere se úgy van nekem van benne 25-e km és a második szettet koptatom pedig én is megyek vele aztán rendesen Sok mocim volt de a Béla a legjobb és nem fogom fikázni ami már nincs Próbálj ki egyet addig felesleges is akármit írni ha vigyorogsz amikor leszállsz róla meg fogod érteni miről beszéltem ha nem akkor ez nem a te motorod
Nem nem mentem még sajna .... teljesítmény annyira nem érdekel...
kanyarba azt hallottam nagyon fasza sok havernak volt busája most BMWt hajtanak GTL/GS/R1300S de azt mondjak a busa volt a legjobb moci es sajnáljak h eladtak nekem Busa nem kell mert nem csipem a burkoltakat Naked az fasza túrás aztán van a motornak erőtartaléka is mondjuk ez a 6 ezrenként gumit cserélni az elég sz@r.... de hát gondolom a gumi élettartama egyenesen egyirányos a csukló mozgatásával én inkább túrázok 1 szezonba megyek kb 20 ezret
Mentél már a Bélával? Ha nem próbáld ki! De ha mentél vele és nem győzött meg hagyd a pibe néz valami mást!
Motort csak huzott szemmel lehet csinálni
Taki vegyél GS-t megoldódik minden problémád és a miénk is