Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok egy pár B-kingről maradt cuccom eladó, ha érdekel valakit.
Üléstakaró(púp)
Gear2Dash
Hátsó fékbetét
Szerelési utasítás(angol)
Mi a baj vele?
Dottore! Kérem, hogy ássa elő az ősszel beígért utaskapaszkodót, ha nem akarja, hogy jogi lépéseket tegyek az ügy megoldására!
Már nincs meg ez az alkatrész.
Itt a képe az alkatrésznek.
Hali! Esetleg egy balos tükör occóér? Nekem az a része kell, ami markolat és a tükör szára közt van .
Ma láttam egy királyt fél háromkor az alagútnál, farokba integrált hátsó lámpával, jól nézett ki! Ki ő?
köszi!
Legalább is 8 éve minden Busámra acélt vettem.
Szerintem az acél oké!
na. ennyi. fingom sincs. bocs, ha hülyeségeket kéredzek.
akkor acél jó vagy csak az?
sosem cseréltem még láncot.
B-Kingre alu lánckereket?
láncszettet kell cserélnem 46ezernél. egy barátom hozott nekem cuccokat és acél lánckerekekeket hozott alu helyett. számít ez bármit?

(bocs egyébként a sok alap kérdésért, de motor téren minden új, amibe beleütközök)
Sziasztok!

Egy elég érdekes kérdést fogok feltenni!

olyan hátsó lámpát keresek amit farokidomba lehet építeni sokat kerestem már csak elvétve találtam pár képet de hozzáférhetőséget sehol nem találtam,
b-king természetesen

előre is köszi
Szelepfedél érdekelt,de már megrendeltem
Milyen bontott alkatrész érdekel?
Magyarországon egyedül AGO-t tudom, aki vállalja.
AGO motorsnál ha jót akarsz.
Bear írtad egyszer, hogy powercommanderrel lejjebb lehet vinni a fogyasztást valamelyest. nem is a benzin miatt érdekel, persze az is jó, mert sokat megyek, hanem inkább a hatótáv növelése számítana sokat. igaz ez? hol érdemes ilyet beszereltetni?

előre is köszi!
Helló,nem bont valamelyikőtök B-Kinget?
Jah hogy ez egy használt szett köszi még ha kocsira volna talán de motorra soha nem vennék használt gumit.
Az elado holmijaim közt megtalálod. 2000km mentem vele.