Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kocsival a hungária pörgőtangó óta nem akarok tempózni.
Huhh,anno 205td peugeottal meccseltem egy 1.3-as csepp kadett ellen,alig birtam megfogni,az lett a vegszo,hogy beestem egy balos bukkanos kanyarba ugy 140-150el,epp vissza akartam kapcsolni 4.-be de nem vette be a fokozatot,igy huzoero nelkul kilendult a fara,kb 100 meteren keresztul csapkodta magat jobbra balra,de sikerult osszeszedni,de ott par mp alatt tobbszorr csattant vegallasban a kormany,rogvest beszuntettem a tempozast....
Minek vennem,ugyis minden bandittalin megyek vele,folyamatosan ertekelnem kell a fejleszteseket.
Szegény kis kadettnek az lett a veszte hogy összetörtük mi meg 60 db postagalamb fater omegáját a hungárián.
Nekem az akkori főnököm adta mert nem bírta a fizetésemet kifizetni és a kereskedésében volt egy ilyen, az első nyugati autónk volt, oszt azt cseréltem el egy ifára meg némi pénzre amivel elkezdtem a fuvarozást.
Azt akarunk de mire odaértünk a füles alapján már minden kombit eladtak,pedig a telepen volt ilyenből 20db mindenféle,végül egy 3 ajtós 1,3-as lett 150-ért.
Azzal is mennyi vicces eset volt.
Ugyanebben a színben volt kombiban a jó kis 1.2-es, abból indult a vállalkozás.
Vedd meg a Zöldiét, hamarabb lenne BMW-je!
1,2-ben ez se volt piskóta.
Meg tudom erteni.
Legjobb motor az 1.2es bandit!
Ez még csak a valentinnapi promo.
Teszt később.
Bistei elfogult.
Van egy streetje.
Na itt a frisseseg!
http://totalbike.hu/sebessegoltara/2017/02/15/es_te_mit_csinaltal_valentin_napon/?cp=1#comments
Üdv Banditák
ELADÓ
Eke ill. has idom minden felfogatásával, hibátlan állapotban 20ezerért.
Hozzá való vagy külön is aplikálható három ponton rögzített bukó gomba szett 25ezerért.
Egyben (javasolt,mivel egymáshoz passzolnak mind formában,mind felfogatásban) 40ezerért.
Budapesten megtekinthető ill. igény esetén fel is szerelem.
pirzso70@gmail.com
202554672
Zoli hondaja oreg,oregszaga van es piros-fekete-feher az idomja.
Ezek onmagukban is legalabb 3x gyorsabba teszik barmilyen katéemnel.
Azert megneznem a dukeot hardenduroban :-D
Persze hogy a 450. Mas mint az 525, de sulyban szinte semmi kulonbseg ami nem valik elonyere sajnos.....
Melyik KTM-et :) ? 525-ös teljesen más karakter, pedig a szakik azt mondják csak a henger különbözik a 450-eshez képest. Én ezzel csak erdőzök, meg a szántóföldek környékén csapatjuk de az előző YZ450F-emhez képest sokkal jobb motor. A 690 Duke meg igazi kanyarvadász, mint a Zoli Hondája :D
Most nezem a profilkepet. Megvan meg a KTM? Hardban hasznalod? Nekem egy 525 van, de elegge nehez hard enduroban
Remélem igen, de még nincs meg, mindenesetre ha a régi marad azzal is többet mehetne.
MT03-al ugyan nem mentem de kb ugyan az a kategória amit a minap próbáltam a KTM 390Duke, az nagyon barátságos, nyomatékos és alacsony (egy nőnek tökéletes választás)
Nagy kerdes hogy evvel tobbet megy e mint a draggal.
Szombaton kiderül mit mondanak a dologra.
Egy ültetőszettel szerintem jobban jár mint a vonattal.
Nyugi húzok rá vastag szilikoncsőkottont....................na ez is kétértelmű volt.