Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lenne itt semmi show, megtanultam hogy kell a hülyeségen csak magamban nevetni és hátatfordítani. Na meg feleslegesen nem beszélgetek, pláne nem értelmetlen dolgokról
Ugy hallgatnalak benneteket élőszoban,tisztara olyan lenne mint a Muppet show....
Ahogy a fagylalt is.
Ha en nem vagyok rajta,learazhatod!
Asszem sehol nem torvenyileg kotelezo a mekis kaja.
Csak valaszthato opcio.
A mekis kaja nem volt része a projektnek, csak eltöltöttem az időt, amíg vártam
Mert nem szeretem a mekis kajat :D Àbel*
De miért? (kopirájt báj faszorrú Áron, vagymi)
nem sok kellett hogy én is odaérjek, fél 2körül még kitóltam a motort de aztán inkább vissza a garázsba.
Viszont részemről a szezon megnyitásra került
Nekem ezzel nincs gondom, beletettem a bélést a gatyóba és a felsőbe, azt a szokásos aláöltöző, plusz egy póló (rövidujjú, vagymi) oszt annyi. Hazafele volt, hogy 6 fok volt, de nem fáztam. Viszont abban egyetértünk, hogy az a tuti, ha szarunk a ruhára és mégis jó a fíling
Részemről a szerencse Most azon filózom, hogy mennyiér' adjam a fórumtársaknak a motorodról "stikában" készült képet?
Téged b...meg...............elolvastad,válaszoltál.....bumburnyák.
Ez igen Zoli! Az a kérdés hogy ez kit érdekel ?
Jah a street első kerekét kikaptam project miatt,meg mert le kellett venni az angel GT-t megy fel egy power3,a honda meg kipufogólevétel miatt áll mert mi van a csövön?Rozsda. Amit le kell korongoznom.Viszont a héten egy halom áru jött így beszorult vagy 12 db kanapé egy gardrob és egy 3-as bőr mögé ami szerdáig talán eltünik,egy sötét fűtetlen raktárban.
Bocs,inkább elugrottam shoppingolni.
Koszi a gurigat,meg ha rovid volt is!
Mondjuk ruhellem a vastag oltozkodest,akkor az igazi a motorozas mikor nyitva az osszes szellozo a ruhan es komfortosan erzem magam.
Síruhát?
Szarabbul áll rajtam mint a motoros ruha,ami nagy szó.
Teletabinak öreg vagyok,a lidl ruhák nem a minőségükről híresek,és szerintem nemigen van ogreméret.
Ezt összeadva úgy hogy két munkahétvége lesz szerintem felesleges,ruha van elég amit nem használok a polcokon.
Ehhez flevinek kell lenni hogy mégis megvegyem.
Polo,vekony alaoltozo,vesemelegito,cordura ruham eso+teli belessel,nyari kesztyu es vidaman gurultam. Hazafele felvettem az atmeneti kesztyumet,biztosra jatszva,cseppet sem faztam,igaz itt most is 9 fok van.
Ja igaz, hat el is felejtettem hogy te A Zoli32 vagy....
Még fillérekért sem.
lidlben volt most fillérekért
Vagy egy fél poliafoam...
Ataaa-nak konnyu,nem nott nagyra,de nekem kell vagy 3 egerpad.
Gondolom egérpadot se. Mondjuk ez állat 5let!