Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezert veszem azt ami korbeser,hidd el annak hosszu a karja.
Ezt az aránytalanságot én sose tapasztaltam. Pedig, ha valaki beles, akkor én az vagyok. Olyan vagyok, mint anno az oviban készített gesztenyeember... Én kimondottan a bőrjakóknál járok úgy, amikor felpróbálom, hogy ha a karhosszúsága jó, akkor mehetek a Kék Osztrigába, mert köldökig ér...
Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Igaz, szezononként egyszer mosom kb., Lajosos mosószerrel, gépben. Aztán impregnáló spray, oszt kalap. Kutya bajuk.
Rá lehet futni jó Rukka akcióra is. :)
egyik motorostársam,azt "kínoztuk", ami meg nekem lesz, az meg még nincs!
Koze nincs az xr nek a sznobsaghoz,csak a 150 lohoz.
na annyira azért nem vagyok sznob
Szevasztok Banditák! Mai nap értesültem nagy örömömre, a Moto Gp-t már nem a Digi tv, hanem valamilyen spiler tv közvetíti. Ezt is az öreg hörcsög vásárolta meg! Nem tudjátok a neten valahol lehet "fogni" a moto gp. futamait vagy helyette nézzünk inkább snookert és pokert. Ha valaki tud információt kérem ossza meg, köszönöm!
Persze,ami betakarja a TV.nező izmot annak olyan hosszu es vastag a karja mint egy gibbonnak.
Hát én ezeket ropogós, újszerű állapotban vettem meg. És nem mosom, egyáltalán. Mikor csapatom le a motort a mosóban, akkor a lágyvizes öblítésből a végén a magam ellen fordítóm a lándzsát, azt' jóvan. Nyáron meg nem hordom, úgy védem :D Akkor hálós dzseki, térdvédő, farmer/ vagy térdelős egyberuha.
Tényleg, menni kéne eringre.
A goretex azért nem egy időtálló cucc. A titka, hogy minél kevesebbet mosd és az is kíméletesen. Különben szétmegy, széttöredezik, aztán annyi a vízállóságnak :) Nekem több ilyen cuccom is eljutott ebbe az állapotba, hál istennek nem a motoros cuccaim. Szóval a használttal vigyázni kéne, csak nem tudom, hogy?
A HG-goretex egyelőre nagyon nagyon beválik. Inkább nem publikálnám, mennyiért vettem használtan, de az új ára is a számomra kifizethető kategória,
nem úgy, mint Bering/Dane/Rukka és tsai.
Olyan gore-tex/bőr kombó nadrágom van. Hein Gericke.
Hát, textilből is jó méretet kell venni, az a titok.
Nebassz, ilyet vettél???
Tartalék blokk sem árt
Van hozzá tengelygombám meg az oldaldedelekre védő bizgere, sw-motech. Féláron eladó :)
azt mikor elhúzod a száját eszik 8 litert ,de akinek ilyen kell etesse is

multkor kicsit megkínoztuk 8,8l volt a mutatón
Nade a Csík csak ilyet vesz,ez evidens.Nameg csak majdnem.......
Azt is írd le milyen állapotút! Bontó elől vette meg kb :)
Me az alumónium meg fa? l
A Csík vett egy Ducatit...ss750-et.
Nem bigbike.
1200cm3,big bike,valodi fem,tok meno!!
Ha a menőség érdekelne, szerinted bandittal járnék? :D
Ez biztos jó motor, de nem menő. A menő az a boxer, de csakis a legdrágább ADV verzióban...