Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a jo duma! Ha rohogtetjuk csak meg jobban faj a bordaja.
A lényeg, hogy a gépnek nem lett baja!!4!4!
Jobbulást kívánok én is!
60-70-el mentünk egy nagy réten és mellettem egy 30cm mély vízmosás volt ami kb 10cm széles, aznap elmentem ott már 2x, húztuk neki, mert mi baj lehet ugye? :) Hát az, hogy belementem kb 50-el, a motor egy az egybe beleszorult az árokba a villánál én meg átrepültem a motor felett. A moci meg szépen állt a vízmosásba, egy karc nélkül. A bordám jó szar, a távirányítót épp feltudom emelni, a láb nem számít. Legközelebb inkább megyek Veletek utcára :)
Szoval a Papuk hegysegbe....barmilyen motorral bejarhato,kb 15km a murvas szakasz.
Mondtam Szotyinak, legközelebb a horvátokhoz kellene átugrani abba a valamilyen parkba a vízeséshez. Pláne ha már tútaenduroink vannak.
Nektek köszi, jó gurgula volt, minden percét élveztem Jó az a környék csak ne lenne olyan kurva messze
A borda 3-4 hét is lesz,ha nem reped vagy tört,bár az észrevehető.
Szal valszeg csak zuzódás.
Motor hogy vészelte át?
Neked meg Levinek is koszi,jo volt ma.
Mi volt a hiba,rajottel?
Jobbulast!
Jó, hogy ennyivel megúsztad.
Mára ennyi bőven elég volt, máskorra is kell hagyni!
Pár szép útvonalat kihagytál.

Vanyek neked jobbulást!
Én 30-40km után eldobtam a gépet az erdőbe, a lábtartó beleállt a sípcsontomba, a kormány meg a bordámba. Ha levegőt veszek az is fáj...
Enyém kicsit több lett. Mint 600
Ennyi lett a mai etap: https://goo.gl/maps/ttAb3wJEv2w
Igen.
Azt a gumiszerelőt csináltad meg amiről itt szó volt ?
Hejjj, írok facebookon neked. Lehet én is csatlakozom! Meg a Szotyinak is írok.
Ja. Szászvár, kút, 12:30-13:00 között, ahogy megbeszéltük
Pedig nagyon érdekes volt, nem működött a központi rendszer így körömrágva vártunk jópáran, hogy mi lesz, oszt elindult, a gép sikeresen abszolválta a vizsgát és papírra várás. utána közölték, hogy a típus nem szerepel (SV1000 2004, nem mai darab és ott vizsgázott 2 éve) a központi nyilvántartásban így a papírokat hétfőn kapom meg. Azért kérdeztem, hogy ezt hogy mire a válasz, augusztusban frissült a rendszer és minden típust újhra felvisznek amikor először vizsgázik olyan.
Még nem,
Tengelyt és kúpokat találtam a lajosban annyiért amennyiért esztergályos csinálná.Az jövő hétre ideér.Addigra összegányolok egy állványt csapágyakkal.
Mecsekbe indulok fél óra múlva, de csak véletlenszerűen láthatjuk egymást: Kalocsa-Baja-Mohács-Pécs-Mánfa-Dombóvár-Szekszárd-Kalocsa.
Centrir allvanyt is csinaltal?