Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oszt kakucsra mikor kukkantunk ki?
Csak.
Mert meg akartam.
Logik?
Akkor minek vetted meg ? Feljön az ember ide és azt olvassa csak hogy Zoli32-vett egy hondát ami egy régi lom és milyen gagyi a triumphoz képest. De akkor minek vetted meg ?! Logik ?
Valojaban tudja fene.
Csereltem benzint es pocc-roff.
De a benzincsap nem tetszik.Rendeltem masikat.
Az angol is alakul.
Vidam szezon lesz sok torkossal.

Es egy "anyam de szanalmasan regi ez a lom" otlott fel.
Egy Hondát?!
Ismeros erzes,iden kimaradt,helyette "bazz,ez,hogy fordul" erzes van.....
Pocc-roff vagy gyogyitani kellett?
Bocsánat, de az ár téves. A helyes: 800.000.
Az év első Banditos kanyarja alatt (3-4 hónap autózás után) mindig elönt a "bazze, ez mekkorát tol!!!" élmény. Ahogy ma is. Imádom ezt az érzést !
Kicsi.
Adatlap.
Kicsi, vagy nagy?
Sziasztok! A család bővülése miatt eladóvá vált a Banditám. 2003. májusban született, kb. 35000 km-t futott, tavaly kapott új láncszettet, akksit, most viszem olajat, meg a többi szükséges dolgot cseréltetni. Kicsi plexi, és Givi 2 bukósisak tárolására alkalmas doboz van még hozzá. Április 1-ig van rajta műszaki. Ára így 720.000 Ft, műszakival 740.000. Motoros ruházat is van eladó. 2 kabát, gerincvédő, kesztyű, térdvédő, csizma, 3 bukósisak. Tél. 06709452474 Köszönöm, hogy elolvastad a hirdetést. Perlaki Béla
Megtörtént az ezévi első háztömb TT szal mehetek fagyizni,még nem kerül az olajsütőbe a csirkeszárnyas.
Minden bizonNyal!
Attol még egy szánalmas de jó mókafaktorú lom a Triumph-hoz képest.
ehh berobbantom a bigbájkot minden zőccség besárgul november óta pihen egy pléd alatt fel kellene lassan ébreszteni
Szasztok! :-) valakinek elfekvoben valami sportdobja nincs veletlen egy 96-os 600asra? Erdekelne.

Duran5rr@gmail.com cimen elerheto vagyok barmikor
Pedig EZ jappán és HONDA!
Hát... leginkább ien vagy oan...
Nem lattal meg sportos zoldseget? Tudok mutatni.....
A gizda csirkés elvileg,még nem biztos,de kisütöm csípős bundában ha továbbszivat.
Megjavult az aranyszarnyas?

Eladjam a motorom?
lefagytam én is ..... már a végdobtól....... vega sport ? az mien már ? már nagyapámék is megmondták hogy sóskalevessel nem lehet kaszálni .... és akkor hirtelen olvasom hogy összekötő , vega ügynök összekötője ? vagy vegákat összekötik a nem vegákkal ? esetleg vega a vegával plusz szorozva plusszal az minusz ? és lesz egy húsevő ? vagy két nagymama aki összeköt egy sálat a sportkipufogón ami nem eszik húst ? rettenetes dolgok ezek
Minden motor jo nincs utvonalinfo,nincs motorvetel nincs duma sem.
Ugy tunik sokkoltad a forumot!