Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Csak a végdob, vagy összekötővel együtt?
Dob 15000 bukocső 10000
Suzuki bandit 1200 alkatrészek eladók 97 es
Ja.
Na, ha összeáll faszán kimegyek hozzád, jól megnézem, aztán meg megveszem a maradék anyagaid, díl?
Csak a dob van a garazs mellyen 14 eve...par honapig volt csak a motoron.
Ahogy neztem sok videovan csak kb 18-20as tengely van míg a kerék csapágya joval nagyobb. Fejben összeraktam. Amit Zöldi linkelt le is másolom.
Felesleges esztergáltatni.
A felni festése sokkal többe van.
15-20 közt van,de csak azért mert vettem fúrókat ezekhez a méretekhez,meg danamid lapot ami 25 mm vastag.
Úgy terveztem hogy az alját zártszelvényből csinálom de pl a tengelyt azt esztergáltatom és hozzá a karhoz is esztergáltatom a belsőátmérőt hogy onnan se tudjon billegni véletlenül se. Viszont matekozva nem biztos hogy megéri anyagilag, mert egy 20as simán rámegy. Az nekem 6-7 garnitura gumiszereltetés
Jah és rohadt fontos a pontosság,
Különben csak egy felfekvő pontod lesz a többi közt hézag van.
A tengely 20-as hidegen húzott legyen,a hengerelt szar méretű konkrétan a triumph csapágya pont 20mm ígyx nem ment rá.
Kidobott pénz volt a 20-as hengerelt,pedig az olcsóbb.
Ennek a tengelynek lézerpontosan kell függőben és derékszögben lennie az alappal.
Ez trükkös lesz.
Esetleg egy 2 mm-el kisebb tengely segíthet,engedi a kereket dülöngélni.
Ezt fogom kipróbálni mert házilag kicseszett nehéz sablon nélkül a kívánt derékszög betartása.
Teljesen,pici apróság hogy azokhoz gyártani kell egy megfeleően beleillő de kiálló lapot,Ez nekem 8mmx50mm-es laosvas megmunkálása volt.
De inkább 5-7e köztiek.
"olcsó" 6-10ezer forintos műanyag fej jó lehet?
Spec ez csak hasonló de nem az.
A fej a lényeg.
Még mindig baromi jó :D köszi!
A videót be tudnád linkelni mégegyszer amin a gumiszerelő cucc van? Ha a Zolinak sikerült megcsinálni akkor nehogy nekem ne sikerülne
Igen,valami 15 euro.Nem volt értelme esztergályost keresni,ennyiért szúrná le.
Meg vettem egy kettenmaxot.
Ez a lujziból van így cakk pakk?
Készül az is.
Te Goni, egy összekötőcsöved nincs ahhoz a kéményhez? Kéne vmi ovál dob, mert kevés jobbra az aljmagasság :D
Hali, 3 csavaros kipufogom van es 1-2 gyari indexem is, ha esetleg kellene.
Hátsó konzolom van lábtartóval.
Szép napot motoros társak! Valakinek nincs véletlen elfekvőben 2004-es gyártású 1200-es Bandithoz alkatrésze : A váltó felőli Első és hátsó Lábtartó konzol ,kuplungkar, Givi nagy túraplexi,Csomagtartó konzol ( a 3 dobozos érdekelne)dobozokkal ,hátsó gyári kipufogó dob a 3csavaros felfogatású érdekelne ! Előre is köszönet a válaszért ! Széles utat mindenkinek :)
Én is hasonlóan jártam, emelkedő földesút, középen legalabb 30centi mély és kb ilyen széles vízmosás, húztam mint a barom és egy helyena vízmosás kanyarodott felém, elbasztam, belecsuszott a hátsókerék, repültem a motor 2-3x átfordult, a kormány lehajlott majdnem függőbe, 3hónapig biztos nem tudtam teljesen felemelni a karom. Jó dolog ez a terepmotorozás
Sanyinak van igaza megint! :) Levettem a tükröket mert az erdőbe nem kell, de a közcsavar fent marad, na igazából ezzel találkozott a borda, tuti el van repedve, lehet elmegyek begipszeltetem