Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradj ma,huzatni lehet,csak nem sok ertelme!
Errol a fektarcsa problemarol olvastam valahol,remelem nalam nem jon elo.....a bandite izzani szokott,ez is fog.... Az elso villaval elegedett vagyok,inkabb a hatso telot lehet kikesziteni,de azt is csak utassal sztem. Meglatjuk.
Egyetertek.....ugyebar en nem piritok....na jo neha.....de rolad ezt nem mernem kijelenteni!
Koszi! Azt gondolom igy is jol szorakoztunk,legalabbis en biztosan,az meg mar fel siker.
a jelenlegi elvárásaimhoz kevés lenne de ki tudja mi lesz pár év múlva ? most félnék hogyha megdagad bennem a rizskása nem sokáig bírná a blokk ..... persze technikás egyenesbe bármi kevés lehet .... de nem is az a szempont
https://m.facebook.com/4293607...

Itt van nnni! Ha sikerült bemásolni...
Jó az a kis kawa! Én 2010- ben a szalonból toltam ki egy 2008-as zöld Er-6n-t. Arról ültem át a Gsx 1250 fa- ra, 2014 végén. Negyvenezret tettem bele, minden gond nélkül. Illetve annyi baja akadt, hogy 18.000km után első féktárcsákat kellett cserélni, mivel felhullámosodtak. Csak utcán használtam mindíg. Kanyarokban ügyesebb mint a Gsx, de ha forszírozod akkor az első villa lesz a leggyengébb láncszem. Versyst nem próbáltam. Gyengébb a blokk kicsivel az Ernőnél, azonban jóval kényelmesebb lehet annál, hiszen nem olyan hegyes a térdszög.
Szóval az én evolúcióm éppen ellentétes.
Nem kell itt száguldozni!!!
mostmár meg hiába is akarná
Szotyi egyenesben tényleg nem húzatja. Nagyon. Sűrűn.
ja az itt lévők megfontolt emberek és sose lépik át a megengedett sebességet ......
Jó az a gép. Én próbáltam egyet, szerintem kicsit gyengécske, de kényelmes és ha jó a pilóta, akkor szerpentinen nem marad szégyenben, egyenesben meg nem pirítunk, ugyebár
kawasakit suzuki után ? tiszta horror na de azért sok boldogat vele , remélem nem gond hogy nem tudtad húzni még tovább a mien motort vettem szappanoperát
Ha már így állunk, esetleg egy fotót betolhatnál róla, esetleg gazdival közöset
Nem,maradok én hátul.Sose fogok előremenni.
A zöldből még mindig lehet narancs ha megérik
Most be kell allnom a sor vegere,oszt nemelykor beleneztek a visszapillantoba,hogy megvagyok e meg a minibike-al?
Az jó lenne,könnyebb a rossz szememmel nézni a távolba tünő értetlen alma színt mint egy feketét.
Nem egeszen,de dolgozom rajta.
Koszi! Ezt a sok jokivansagot majd igyekszem beosztani.
Remelem az az éretlen ződ mindenhol nem csak a rugo.
Na jol van,nem kell a nyaladzas,motorozzunk es kesz!
Egs! Gratulálok hozzá! Szart a kerék alá! Sok baleset- és hatóságmentes kilométert, valamint széles utat, szűk pinát!
grat meg ilyesmik! Minden jót, ami ilyenkor szokásos