Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szep lelkesen porog,motorfek nulla,hatbavagas is,igazabol ha nem tancolok a valton max nem Megy,ingazni halal jo,benzincsapot maig nem szoktam meg,es azt se hogy minden autos hanyatthomlok huzodik le elolem.
Nincs ezzel baj,megnosz 2m 10 centisre es a hatso doboztarton ulve is be tudod keriteni a dombokat!
Fek az F4en is olyan,leggyengebb pontja az amugy jo kis motornak....
Ez a veszély még igen messze van, mivel még így is maradt 115...
Majd feled kerulok.nem rossz,nem rossz.
89-cel köszöntöttem Jézuskát, azóta felgyúrtam magam 94re, ahogy észlelem a bőrruhám olyan 100 kilóig okés, szóval megy az edzés keményen, nehogy lobogjon má
húdepróbálnámmár
Szombat délelőtt a fórumunk legelszántabb láncolajozó ellenes tagjának beszereltem a fapadost. Még nincs tudomásom arról, hogy lebontotta volna. :D
Felesleges,nem veszes a kezelese csak gyokkettovel bizonytalan,vagy en vagyok lama.
De nem olyan kenYelmetlen hogy megerje az egesz hercehurca.
Az hogy egy doglott teve nehezkessegu a fek az jobban bosszant.
Mar uton egy street munkahenger,1,3 mm nagyobb dugattyu,van femcsovem,brembo betetem,remelem jobb lessz.
Utana jon egy teleszkop hangolas.
Tenyleg,miert nem raksz egyenes kormanyt a cbrre,kenyelmesebb,konnyebben vezetheto lenne?
Na ja de a cbr nehezebb mint a street.
Na ja de a cbr nehezebb mint a street.
Tiszta amator a tisztelt tarsasag!
Vettem konnyebb motort,hogy a bandit sulyanal legyek,hizhatok 25 kilot.....
Na jó, én is ledobtam 6kg-t... , hogy tutira beleférjek a bőrbe.
Nem egyszerű, főleg ha hűvös az idő (értsd: mindenféle többrétegű aláöltözőt is szeretnél magadra húzni...)
Próbáltál már beleférni tél után a motoros ruhába?
Ja, de előtte meg dagadt kurvák voltunk. Ez mégis jobb.
A fogyás állandóan...mik vagytok ti? Qrvák? Utána meg csodálkoztok, hogy lefúj titeket a szél a vasról...
De az mégis jobban hangzik hogy "ment le"
Ki mondta hogy én zártam? Nekem is valahol ott lesz a vége.
Egyébként neked meg 5 ment le, nem -5... Ha -5 ment volna le, akkor most 5-tel több lennél...
Még mindig amatőr. Két hete zártam a fogyókúrát - 13-mal.
Legalább tudok kitől lenyúlni AC-t.
Háát eléggé nehezen rávehetők, de gyúrom a dolgot, a kollégám és bnője, mindkettőnek cbr van.
Ne bizonytalankodjanak kéremszépen.