Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere ki galambom,
gyere ki gerlicém.

Ha nem jön be, van még pár ötletem.
De,bir,nem csak földet.Aszfaltot is.Elég komolyan.
zárt igen de minden motornak zárt , vagy úgy gondoltad ott nincs olaj ? de vaaan meg nagy ablak és ott a szabadonfutó, az a karbonos cucc jól néz ki de 20 méter csúszást nem bírt volna ki és annyi pénzért majdnem kijön a gyári 2 dekni kuplungdekni nélkül
Aha, 1db.Ha van egy pàr annyiért, akkor meg kell venni.. :)
Mondjuk ez valszeg megelőzte volna az ekeként felhasználás utáni pucolást.

http://www.ebay.com/itm/SUZUKI...
Banditnál nem zárt a bal oldala?Mivel külső generátoros vagy miaszösz?
ehhez meg lusta vagyok ...... kupak alatt már kiszedtem a szabadonfutót szétszedtem elmostam ott most tiszta de a blokkba is bement , valószínüleg kipu leszedés olajteknő le benzines spricolóval kispricc utána valami fos olajjal megjáratom (tisztával hogy lássam mi jön le) azután meglátom
csu csu csu malackám jer ki mert várlak a bökővel felkiáltással ?
Na jó,akkor blokk kiszed,az utolsó csavarig szétszed és speciális mosóban elmos majd összerak.
Jobb?
Kukoricát próbáltad?
1db? Mert pont ennyi egy pár utángyártott.
igen , én követtem el , de azért tőled szaXerűbb választ vártam volna
Áuuuuuu,tied?
Slaggal adj neki.
valami jó ötlet a blokkba bement homokos sár kicsalogatására ?
6 ropi kell?
Idén is behozom télire. Biztos vagyok benne, hogy ez egyszeri történet volt, soha többet nem fog előfordulni. Télen bent van 5-6 motor sok éve és ez így is marad.
Kedves tőled! Azért mit régebben leírtál a munkahelyi motortárolásnak vannak aggályai! Néha a robogómat én is a munkahelyemen hagyom de be van kamerázva! No nem ez a pöcsköszörű Malaguti hanem a Kazánház és környéke!
A hülyék ellen nincs védekezés.
Szep elmelet,mig nem kell DNS vizsgalat fel tubus pillanatragaszto miatt.
Vannak beteg hulyek szep szamnal.
Annak mivel olajozod a láncát?
1250re nagyon jó maszek olajozóm van, de ha NAV-osok is olvasnák (ha már ilyen rémképekről beszélünk), akkor ingyen segítek bárkinek kialakítani. ;)
Áll még a garázsomban egy 2004-es Daewoo Kalos is.
Gyere, szívesen látok minden motorost.
Forgalmi nálam. Mindig. Ha a motorom otthon, akkor én is otthon. Ha a motorom nincs otthon, akkor rajta ülök. Ha nem vagyok mellette, akkor dolgozom, viszont akkor itt áll bent a null szinten. Mert ezzel jöttem most is. Telefonszám, lakcím, egyéb adat csak akkor nem található meg bárkiről, ha nem akarjuk. Tudod, olyan ez, mint a kerítés egy családi háznál; felesleges 3 méteresre emelni, mert aki akar, az bejön. Aki nem akar, az az egy méteresen sem mászik át.