Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó ez így! Mikor erre motoroznék és szürke illatos füst szállna fel a kerti grillből bekopognék!- Tessék mondani itt lakik a Csaba kinek nagy fekete 1250-es Banditja van? Miután degeszre ettem magam megbeszélnénk a távfűtés jövőjét és talán még zenélnénk is kicsit!
Név,cím,motor tipusa,fellelési helye,forgalmi komplett.
Jóhogynem kiírod a munkaidődet is meg még esetleg a kulcsot is kiakaszthatod.
De te tudod.
Nem rosszindulatból na.
Semmi gondot nem érzek ezzel kapcsolatban.
En nem tennem kozszemlere az adataimat.
Sziasztok. Kis segítség kellene. Nektek a suzuki bandit motorkerékpár forgalmi engedélyébe a járműtipushoz mi van beirva? GN77 vagy GN77A ?
Ahhha......
Dehogy,csak gurultunk....
Körbemotoroztad ? :D
A hasznaltaknal hatul sose centriroztam,nem volt gond.
Elol mindig,de volt hogy siman elhagytam a sulyokat.Es eszre se vettem.
Ugy csinaltam, elöl hátul. Elől kellett beki kb 30, hatul a szelepnel lett a legkonnyebb pontja a keréknek, 50grammig neztem, nem jó. Nem raktam ra egy grammot sem, kivancsi vagyok.
Ha osszefutsz a Keresztessel kerdezd meg a Versysrol?
Vilagost a szelephez,ha nem jon be forditasz rajta....
A Rutinnál voltam, de hamar véeztem.
Most mar en is.....hol kavarsz?
Ti melyik jelölést hova raknátok a szelephez képest ?
Épp nálatok vagyok.....majdnem.
Szerintem nem,mas meret kene.
Sziasztok!
Keresek Suzuki GSF650S jobbos tükröt. Feltúrtam az ebayt- de csak olyan van ami 35mm-el rövidebb :( Valakinek nincs egy elfekvőben? A talpa nem is érdekes, csak a szára legyen jó, mert az enyém eltörött :(
Hejj, de jó lesz ez :D
21-es kerék ráfér?
Te állat :D
még jó hogy kiderült ki volt ... gyanakodhattunk volna a háziláncolajzóellenző lobbira különben ritka ember aki megtéríti az okozott kárt ... általában a vállhúzogatás szokott előjönni
Ez a tippem nekem is. Emberekkel közvetlenül foglalkozva sajnos előjönnek nézeteltérések.
Köszi az együtt érzést, az idegállapotom már túl van rajta. És köszi a segítséget tippet is. Igazság szerint ha lerakja a lóvét, rendelem és rakatom be az új szettet ezt meg megkapja ajcsiba ha kéri.