Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Puding probaja az eves.....
Hol?
Leesett hogy ki integetett ?
Jó hogy mondjátok,a scottot lehet fel kéne rakni a hondára?
Olyan láncvédő van rajta hogy megfogna még egy locsolóslagot is.
Nekem telerakta a 200 km-t futott hatso gumit,en olyan idegallapotba kerultem, hogy a fagyizolfelszerelesemmel (a bicskaval) a helyszinen kiszereltem. Ugyhogy ha elfogyott a mol spre, atepitem arra az ejot magnesszelepesre
Be,bár most a tesztverzio apro méretezési hibáit kijavítandó egy béta változatot csinálok.Ez már reményeim szerint a végleges.
Bevallt a gumizo?
Mccoi beszerelve,mukodik,felni,gumi,kornyezet tiszta.
Du meg vez.tech treningen is voltam,meg eltalalok a bolyak kozott....
Nameg a nem lehet kimondani a nevét márkát is kihagytátok.
Van egy verseny TY 250r-em; azzal jol elvagyunk, marad is amig vilag a vilag :-)
Szerintem a sorodból kihagytad: Gas-Gas, Ossa vagy esetleg Beta?
Holnapi program esetleg? https://goo.gl/maps/bvmJ2FLsPKQ2
én megyek a plázához pécsre szlalom versenyre
Ehh................gumiszerelés lessz.

Meg fékokosítás.
Delutan motoroznek,valaki valamerre?
Ugye arról a hajóban parkolós motorról van szó?

kössz nem.............

http://youtu.be/e05ayLVTOoM
Az fjr az nagyon jó, sokáig az volt kitűzve következőnek, de már meggondoltam magam, valami GS-t fogok venni, ha beesik az ára az emészthető tartományba.
Mikor majd a gyerekek elköltöznek és a kutya is megdöglött. Előtte még kell szereznem egy pályagépet meg egy Ducatit. Meg egy krosszmotort.
Ja, és egy hangárt :D
Szevasztok Banditák! Megint előjött a BMW! Régebben talán írtam volt szerencsém az összes típussal menni kivéve az 1000 rr! Rendkívül finom nagyon-nagyon jó reklámmal megtámogatott márka. Én vittem a foglalót a K1300-s-re. Nehezen de megvolt a píz! És visszaléptem lehet hülyét csináltam magamból de ez inkább sport motor és vén fasz fejjel túrázni nem kimondottan jó választás!Most is azt állítom az új vizes boxerük 2 henger 125 lóerő teljesítménye a határ közelében van. 140-ig talán még jobban "tól" mint a Bandit de szerintem ez fölött a 4 henger megmutatja magát! A futómű az teljesen más nincs egy napon a 2 motor, de ez árban is meglátszik! Gondolkodtam BMW-n 2 henger nem akkor mi? Hát az S 1000xr! Ez kibaszott jó gép bár csak egy napig birtokolhattam, normális üléspozíció,szélvédelem, gyorsváltó /egy vidámpark/ megy mint a barom de a brenyát is szereti nagyon! És itt jön az ár, kurva drága! Nálam marad a Bandit pedig bepróbálkoztam azért egy FJR 1300-al lehet elkurvulnák! Ilyen motororral nem mentem de sok jót és kevés rosszat is hallottam róla.
A sok reszeg disznoval?
Válts profilt... Ha pl. italboltod lenne, csak belőlem simán túrázgathatnál...
Szomorú vagyok.... .
Azt elhiszem... Belőlem nem tankolsz, az biztos...
Nem vagy követendő példa.
Véleményes persze de ő azt mondja ha ki akar próbálni egy motort akkor megveszi. Úgy tanította az apja, ha szánkózni akarsz fiam akkor vegyél szánkót magadnak. Nem vagyunk egyformák én is mentem a GTL-el és nem érzem az értékbeli különbséget. Egy küzdelem kanyarodni vele...Tol mint az állat nincs lóerő hiány de ha erőlködni kell akkor én inkább maradok a Bandit-nál. Meg amúgy is messze áll tőlem, hogy 6-millát adjak egy motorért. Másak az anyagi lehetőségeim. Viszont az RT az egy más motor ezt én is aláhúzom.
Nekem biztos, mert nem vagyok egy lakberendező típus. Funkcióra veszek bútorokat, többnyire használtan. Elég ha nem ronda. A kiadások fontossági sorrendjében valahol leghátul kullog a bútor.
Nekem jó lenne,fizetős videókön elég jól meg lehet élni.

Nade most neked elég hogy az a világosszürke karomminta bézses műbőrrel?