Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a Papuk teljesen becsipodott nalad.....megjarjuk egy alkalmas hetvegi napon,de onnan mar a tenger sincs messze....
Mert akkor a sajatommal akartam menni,azt is elvezem......gondoltam a bandittalin kiprobalom......de ami kesik nem mulik.
Fogsz ket jokepu laposvasat es kifurva vegigprobalod,amelyik jo olyat kéne.
Sziasztok,

Rég jártam már itt a fórumon, legutóbbi segítségkérésemet most sikerült megoldani. (Kérdeztem milyen hátsó teleszkópot lehetne gyári helyett, elsőfék felújítás, kutyacsont, stb)
Most ott tartok, hogy a bandita kapott egy majdnem új, 1000 km-es suzuki gsxr1000 k9 hátsó rugóstagot, (féket felújítottam (.aszott drága tömítések cserélve lettek, dugattyúk felpolírozva).
Viszont ott tartok, hogy a hátsó rugóstak kisebbségi különbség előjött és túl alacsony lett a bandita. Már-már annyira alacsony, hogy két személlyel egy nagyob bukkanó a kipuffogót súrolja, stabilitása fasza lett viszont. 184 cm létemre szeretném megemelni egy kicsit a hátulját és persze 2 személlyel is biztonságos legyen, szóval az lenne a kérdésem hogy a gyári kutyacsont helyett (kb 182mm-es) milyenre lenne érdemes kicserélni? bizonyos csökkenés mennyivel emelné meg a hátulját?

Kösziii :)
Egy kis iróniát akartam belevinni nem is tudom kire kellett várni ~1orát
Időben? Én a múltkor is pontos voltam Vagy milyen időre gondoltál?
Amúgy jólenne ha egyszer időben jönnél Szotyinak mutattam egy jobbacska enduro részt, le kellene tesztelni a bmw-t... :D na meg a Papukot megnézni
Vazz, mé' nem szóltál, amikor együtt csapattunk? Legközelebb ha megyünk, kipróbálhatod.
Na, felraktuk Apuval a Ruditól vásárolt szar gumikat... S20+M3. A különbség hogy most nem az eleje megy el a kanyarban hanem az eleje mégjobban befordul :D pedig ugyanarra a nyomásra raktam mint a dunlopot és ugyanaz a futóműbeállítás, még a láncon sem állítottam úgy szedtem ki a kereket...
Nem aze de ezek a kethengeresek olyan tavoliak mar nekem hogy hujjuj.
Jo ha vonyikol az a kis soros tobbhengeres,nem baj ha nem megy.Fagyizni jarok csak.
Nekem a legolajos gs nem jott,a vizest probalom majd egyszer,szerintem annak a motorkaraktere tetszene jobban,de leginkabb Norbu Ktmjet rofogtetnem egy kelloen rossz minosegu,szuken kanyargosban.....
Hát, ahogy érzed. Írtam, hogy nem vagyunk egyformák
Már csak a formaja sem tetszik a vizesnek, de mivel nem mentem vele, nem fogok érveket írni. Nekem nem kéne a vizes, nekem a gs az légolajos, az index... amikor indul fel akar borulni...
De miben jobb szerinted a légolajos?
Miért forgolódnék álmatlanul ? Semmit sem mozgat meg bennem a vizes.
Maradjon is így, ha nem akarsz álmatlanul forgolódni. A levegősök a fasorban nincsenek hozzá.
Hát ez elbír az tuti,nagyon brutál.
Mit érzel az alatt, hogy betalált?
Haha, úgy érzem betalált a kérdésem én őszinte leszek a vizessel nem mentem de nem is vágyom rá, számomra a légolajos az igazi gs.
Meselj nyugodtan,bovebben,tartalmasabban,vevok vagyunk a benyomasokra,en is mindent kiprobalok,nem is tartom magamban a velemenyem!
Pedig az az ezerhármas korlátlanul elbir mindenkit.
Az annyira nem izgat, mert nekem semmi bajom vele, sőt. Viszont nem vagyunk egyformák, így könnyen lehet, hogy másnak valamelyik tulajdonsága nem jön be. Viszont ez engem nem érint
Fogyókúra van mostantól.
És mi lesz ha fokhagymás-tejfölös lángosért mész?
Komplett streetfood truck-ot veszel?
Hihetetlen áron beszámolták,super steak lesz belőle.