Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelenleg inkább csak vizkovesedik a hatam ha ez igy folytatodik.
Itt mindenki nyugatra jar ;-) A keleti hatarmentiek kivetelevel ;-)
Apropó: Erdélyt jól ismerő uraktól kérdezném, hogy a Transzalpina is le van zárva időszakosan, mint a Transzfogaras?
Becsendesedtunk....

Dobjatok vmi helyzetjelentest,Erdelyben,Alpokban mi a szitu,jarhatoak az utak,hagok,merre jartatok,ilyesmik?

Hetvegen Zoli Hondajat is atszelloztettuk,kellemes kis nap kerekedett,osszejohettunk volna tobben is...
A levegőszűrőt tavaly márkakereskedésben vettem elég jó áron. Érdeklődj ott is.
Motoralkatresz.eu láncszettnél javasolnám a did zvmx-et az erősebb verziót azonnal láncolajozóval. Örök élet szinte.
Kérdezni szeretnék!

1., Az 1250-eshez levegőszűrőt honnan érdemes venni?
2., Láncszettet hasonlóképpen, milyet és honnan? Bár ez utóbbi még nem aktuális, csak kíváncsiskodok.
Előre is köszönöm.
Itt 3-an is vettek, nem bánták.
Zöldi, kínaival nincs tapasztalatod? 60 körül mérik a bontottat.
Szia

Nekem van, hívj fel.

Minden jót!
Sztem menj a boltba, és vegyél. Arra az esély, hogy olyan tárcsákat találsz, amik hibátlanok, kellően vastagok,
és nem aranyárban mennek, annyi az esély, mint szűz lányt lelni egy főiskolán. Múltkor egy Sradra
kiválogattam 20 (!) pár közül a két legszebbet, amik legalább nem lötyögtek, ugyanúgy ütöttek, mint ami rajta volt.
Szia,

köszönöm, oda is feltettem.
Laller a facebookon van egy Banditos zárt csoport. Ha gondolod, felveszlek oda ha írsz, ott is felteheted a kérést.
Sziasztok,

2003-as 1200S-es Banditra keresek első féktárcsákát, ha esetleg valakinek lenne, ne tartsa magába! Köszönöm! :)
Ez a gyári bukócső. Menj be a legközelebbi márkakereskedésbe.
Van több is, csak írd be: Sturtzbügel +a motorod tipusa.
2008-as 650s bukócsövet keresek...tud valaki segíteni?
Szép napot és széles utat mindenkinek!
2008-as 650s banditámhoz kellene, a teljes blokkot körülölelő bukócső! Tud valaki segíteni?
Kulcstartó?
Karvaly híradó:
Van pár ilyenem, 1500/db áron vihető.
Köszönöm szépen a segítséget!
egyébként ezt át lehet irni, hogy ha nem az átadott állapotban hozza vissza, akkor az adásvételi szerződéssé alakul...

http://www.biztoshely.hu/gepja...
http://m.ebay.com/itm/2pcs-Sup...

Ilyen vagy hasonló lámpákat rendelt már valaki ? Alternatívát keresek az a henger alakú fekete helyett, hátha van jobb annál.