Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem azért ennyire nem kell túlgondolni. Én itthonról adtam el az enyémet, nem volt semmi gond. De ha valami benzinkút parkolóban vagy hasonló bekamerázott helyen intézed a dolgot, akkor lesz felvétel az egészről. Ami később jól jöhet, ha a helyszinelőknek kell eldönteni hogy ki lőtt először.
Legyen melletted egy cimborád, a vevőjelölt sem valószínű, hogy egyedül jön vizslatni a gépet. Ha próbálna, előtte mutassa fel az általad hirdetett eladási összeget amit átad addig ha nem is Neked akkor annak akivel érkezett és ott vár a próbakör alatt veled.
Nem oly rég itt sm-on olvastam írta valaki aki pont így járt elment meglesni motort, amit aztán kipróbált és tanksapkáig döntött még valami álló autónak is nekicsúszott de természetesen megvette.
Azt hiszem, itt olvastam ötleteket és tanácsokat arról, hogy hogyan készüljünk fel a moci eladására. Helyszín, barátok, stb. Tudja valaki, hol van ilyen leírás?
Nem kell írni semmit, adja oda az árát és viheti. Ha nem teszik neki visszaadod a pénzt és viszlát. Ha perecel vele, akkor meg nálad a pénz, mi bajod lehet?

Ha meg pénz nélkül jönnek motort venni, akkor sejtheted hogy mennyire komoly vevők.
Kérd el a zsét.Letétbe.
Ha történik valami akkor vett egy motort.
Persze ha van fizikai fölénnyel bíró ismerős izzítsd be és morcosan álljon melléd.
Bár a vevő is hozhat morcos embereket.
Szal vicces tud lenni.
Amúgy azért levehető első nézésre hogy mi a helyzet.
Nekem a vizsgabiztos a héten majdnem eltrafált egy álló kisbuszt.
Szóval nézd meg az embert.
Természetesen jó, de ha ki szeretné próbálni, előtte írnék valamit, hogy ha a próbaút során történne valami, ne én szívjam meg.
Az adásvételire?

Megtekintett állapotban oszt annyi.
Ha be akarnak perelni be fognak.
Jó a motor?
Eddig rendben, de mit írjak a lapra, ami nem p.vakítás, mégis ér valamit, ha ne adj' Isten történne valami gubanc.
Kitolod. Nézni lehet (az nem kerül semmibe), kipróbálni csak a vételár lerakása és papírozás után. És közlöd velük, hogy eladni szeretnéd és nem állapot felmérést kérsz.
Sziasztok! Holnap jönnek vevőjelöltek megnézni a motoromat. Annyi szemétséget olvastam. Hogyan lehet ezeket kiküszöbölni? Előre is köszönöm a válaszokat!
Kőmíjeskedés van.....falazunk....bárkinek.
Barmi, oreg suzi gs-tol a ninja H2-oig sok minden akadt,napsuteses hetvegen.
Persze.
Nekem bejon a balaton felvidek,szoval akarattya mol kut 10:30-11 korul megfelelne?
20 eves honda csaknem.
Bandittalin voltunk ott osszel,van hangulata,mindenfele motor elofordul ott,erdemes nezelodni ott,meg pihizni egy jot a domboldalon a fuben.
Nameg az idén megneznem a kalte kuchl t.
De azt egynapba suritenem mindenki vernyogna.
Tudja fene,nekem jo barmi.Csak legyen fagyi.

A balatoni langallos nyitvavan az jo celpont,hal egnek levi melozik igy nem kell genrtatort hallgatnia.
Bovebben? Konkret uticel,latnivalo? Ataa,Sanyi nem szervez vmit?
Vmikot a motorozasra valot is meg kell keresni!
Persze, reggel 6toleste 11ig minimum melo
Ja.
Ebreszto bikerek!
Hetfoi gurulason elmelkedem,valakit mozgatna ez?
Fél éve a sugomotor.hu bontott vizes banditot. Tőlük vettem önindítót, gps szenzort meg az indító relét.