Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sima kör alakja van ?
A 10ezresen azt irja jó a 990-1150-1190-1290hez
A 3000esen csak azt hogy a 1190ig.
De ha sima kör akkor szerintem jó, a 990-en egy kb 40es kör támasz talpa
Köszi a segítséget
2500-ért ????annyiért rendelnék,de sztem ott is kb 45 eu.
http://shop.sw-motech.com/cgi-...

Lehet hogy inkább ebayről rendelnék, 2500ért...
Oldalszender=oldalsztender
1290 Super adventure T-hez kellene oldalszender nagyobbító talp.
Hááát, én csak gyári alkatrészt vettem hozzá. Milyen motorhoz és mi kellene? Sw-motech oldalát szoktam nézegetni.
Szia.Elnézést,hogy itt zaklatlak,nem tudsz véletlenül vmi webáruhazat,ahol KTM-hez van sok kiegészìtő kütyü?
Nem, kiveszem a kereket. Az ujjammal forgatom a csapágyat és úgy is van különbség :D
Mindig vékonyan zsírzom a szimeringet is.
Nem, nagy eséllyel a szimering fogja, nem hinném, hogy a csapágyak lennének gatyák ellenben a szinering jobban teljesít.
Kivett fékbetétnél nagyon enyhén kipumpálva a dugókat látsz rajtuk egy koszgyűrűt akkor nem jó munkát végzett és emiatt szorul.
Na ha már itt tartunk, kiveszem a ktm-ből a kereket, kiveszem a yamahából de lehetne suzuki is... miért van hogy a ktm-ben könnyen gördül a csapágy, a japánban meg húzósan? Több motornál is észrevettem már. Meglököm mind a kettöt, a ktm még gyorsul a japán kereke már áll.
Nem tudják hogyan kell illeszteni a csapágyat ?
Próbáld meg ovatosan visszanyomni a betéteket, ha igy is szorul akkor csapágy, ha könnyen gördül akkor fék.
Fogalmam sincs. Szerelő csinálta. Megkérdezem.
Sima EBC.
A fékbetét csere alkalmával meg lett takarítva a fékdugattyú is?
Milyen betet ment bele? Ha valami fogosabb, akkor ertheto
Gumit cseréltettem, meg hátsó fékbetétet. Középsztenderen érezhetően nehezebb most megforgatni a hátsó kereket, mint előtte. Erre megpróbáltam az elsőt is, hát az se magátol forog körbe. Igaz azt még soha nem próbáltam, tehát nem tudom a mihez képestet most megállapítani.
Mi itt a normális és az abnormális? Mikor jó és mikor nem nem? Ha tudja valaki ossza meg velem. Kösz!
Írtam privátot.
ok, csütörtökön viheted
Engem érdekelne 1db m3 meg az s20.
Eladó szakszerűen kezelt, de túltárolt vadonatúj gumik (puha mindegyik, nincs kirepedezve, nem mállik) az alábbi méretekben:

Metzeler Sporttec M3 180/55 ZR17 2 db, ára 18 900 HUF/db
Bridgestone Battlax S20F 120/70 ZR17 1 db, ára 15990HUF
Metzeler Roadtec Z6 150/70 ZR17 1 db 18990 HUF

Telefon/SMS 06303572549 email: lucifer0820@freemail.hu
Pedig egyszerű: Reggel elmész futni, déliután meg mész guggolni a konditerembe :D
És nem eszel kenyeret. :D
Kar,hogy a tv nezo izmot nem tudjuk lepumpalni a labunkba,prima tokesuly lehetne......