Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GS is is jobb volt mindenben mint a Tehénke..
Műszakilag nem volt baja...,de nem szeretném Banditos forumon fényezni a mostani vasat.Az tuti,hogy nem akartam motor cserélni kabátért mentem be a boltba...
Nameg mi lett a szupertehénnel?
Ment a levesbe főtt csülöknek?
Egy kis banditos kérdés!
A gps-t (wayteq) hova kell bekötni? Azt tudom, hogy a gyújtás után, de honnan csapoljak le elektromos áramot?
Néztem a helyzetjelzőt - de nincs saru ahova be tudnám kötni.
A legegyszerűbb lenne a tompítottról (van pótsarum is hozzá) de a bizti el fogja-e bírni?
A segítséget előre is köszönöm!
Azt meg se kérdezed hogy mi volt a baj a gs-sel ?
Mi volt a baj a Tenerével?
Mivel Banditos kérdezi:KTM 1290 Super Adventure T
Milyen motor eeez?
De írj!! Tasi hátha elolvassa és felszökil a vérnyomása
Izé,bocs mindenkinek erről a témáról itt többet nem írok. ....
Haha, bandit fórumban ilyet olvasni... úgy hogy nem én írtam. mivel nem mentem még ilyennel, az is erdekene hogy milyen a gs-hez képest
Hááát én nem is akartam cserélni,kabátot akartam venni,csak nézegettem ezt a gépet,aztán kipóbáltam ezt meg egy vizes GS-t és onnan már nem érdekelt csak a KTM ... kabátot nem is vettem.Szóval asszem ezzel mindent elmondtam....kurva jóóóó és ķönnyed pedig van súlya,le a kalappal a KTM gyár elött!
Mi a tapasztalatod az xtz után ? Vagányabb azert ugye ? :D
No túra,nem mentem,a töbiek mentek ,holnap jönnek.
most túráztok vagy fórumoztok?
Ezeeen??Nem ettem meszet max sport módba teszem,ott enged pici kipörgést,de kikapcsolni az én tudásommal???min fél liter pálinka után
Olyankor mar a kiporgesgatlo kikapcsolo gombjat is meg mered nyomni?
Ez olyan bivaly,hogy max 1-2 felest merek meginni vezetés közben
Aha ,ezek tényleg jó árak,köszi.
Hah,legyen.
Akkor ez 50euros mutatvány lesz :( ktm kecskemétet megéri felhívni, jófejek, közvetlenek és segítőkészek. Hátha van akció is, nekem most pl a zselés ülés 28, a túraplexi 23volt akciósan.
de nincs mindig nálam
Nem kör alakú
Baszki,nem szeretitek a sört?