Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bótba jarok,ezen mi a fura?
Fura a motorozasi szokasod ez azert van... :D
Eselyem sincs legalabb ket honapig elszabadulni a melobol hetkozben.
Jövő héten vmikor hétközben egy kakucs vagy ering? Szoftosba'
Ez már megfigyeltem más gépeken. A nagy 250 kilós teheneken az a gumi, ami könnyű motoron csúszkál, simán tapad.
Jelentem a power kis sulyu motoron palyara tuti nem lesz jo.
Auchan korforgo parizsijarat agressziv gazkezeles.......picit bef...tam. .
Ha lekopott keresek minimum egy rosso3 at.
Elöl az angel gt jol fog.
Pont jó a másik mellé. Legalább a motorozás két különböző élvezetét is ki tudom élvezni...
Én mondjuk az első féktárcsákat is...
Grafitceruzabol a grafitot egy kessel kapard be fentrol a lyukon aova a kulcsot dugod. Nekem ez valt be, fektisztitoval kifujtam mert elotte mindenfele zsirral probalkoztam, miota grafitpor van benne nincs bajom.
Szilikon spray-vel fújj bele, jó lesz.
Sziasztok.

Van egy 2006-os GSF 650-em (abs nélküli).

Tavaly év végén vettem észre, hogy "akad" a gyújtás kapcsolóm!
Nehéz volt elfordítani, erőltetni kellett.
Tegnap viszont alig bírtam elfordítani kormányzárból Off-ra, majd gyújtás be állapotba.
Félek, hogy hamarosan nem tudom elfordítani, emiatt nem tudom elindítani!

Srácok, mi lehet a baj, mit lehet csinálni vele, cserélni kell az egész gyújtáskapcsolót?
Mé' mondod,siman atveszeltuk vele a telet,igaz a hengereket en is megfeleztem....
Picit nem figyelunk rad es ossze vissza motort valasztasz,brrrr!
K5 1000 GSXR kék-fehér.
Hadd halljam! Mi baj lehet belőle...
2004-es 1200s-re keresek eladó középsztendert és hasidomot. Ha van valakinek kérem jelezze.
Esetleg javasoljunk neked egy motort? Van tippem.
Kicsit nem figyelek rátok, rögtön megáll az élet...
Görbevázas 1.2-esre komplett shark kipufogó rendszer, dyno szett és sportlégszűrő érdekel valakit 90-ért.
Vákuumos a benzincsap, nem tudod (és nem is kell) elzárni. Ha nem jár a motor, akkor automatikusan zárva van. Már ha jó a szerkezet....
Nem hallgatott ram,vett is egy 126 bis-t.
Peeeersze, oszt én biztosítsam nektek az egész éves szórakozást, mi? Hát meg vagyok én azért fizetve?
Én viszont keveselltem, ha Szotyi még várt volna pár hónapot esetleg évet akkor a végén simán rábeszéljük szinte bármire, kár, hogy Te nem ezt az utat választottad, oszt ha találkozunk valahol röhögve fikáztuk volna amit választottunk Neked.
A kedvedért teszek majd rá valami kukorica-bajuszt
Leginkább magamat akartam megfosztani tőle, mert már Szotyi esetében is sokalltam kicsit a filozófia-szakkört...