Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ócsóér lehet akár Sztívön Szegáll is :-D
Persze, nagyobb a kockázat, mint zárt sisakkal. De ha hiszed, ha nem, motorral sokkal kockázatosabb, mint motor nélkül. Ergo add el a motorod, és járj autóval... Csak féltésből, nem okoskodásból...
Nem figyelsz... "Szeretett"... Múlt idő...
Oké-oké,már tudom,de az ö filmjei nálam felejtősek,azért nem ugrott be.
Dolfot hogy nem lehet ismerni?
Elsősorban kocka......másodsorban szélesebb mint a homloka.
Az meg milyen?
1 milláért bárkiét.
Legalább választhatok egy Dolf Lundgren felét?
Már mást szeret
Mer' mazohista.
Az állad összerakása 1milla ojró......csak féltésből és nem okoskodásból, volt ismerős akinek sikerült kis eséssel új állat faragtatnia magának.
Ha szereted, mér' adod el?
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
n 104 evo
A jó fogorvos jóval többe fáj.
A mai napig kényelmes. Kicsit viharvert, de bírja.
Nem ekézek...........a homályos emlékem a grexrő az volt hogy egyév után olyan szinten ment össze a szivacsozása ami embertelen volt.robogóbal,bekapcsolt csattal oldalt fordultam de a sisak nézett előre.
Shoei tudja.... csak az ára..
Ott horvátban a végén már pöttyet fáradt voltam.Azé 10 napig loholni utánad esőben-hóban-fagyban-35 fokban.................
Pedig már nagyapám is megmondta 40 évvel ezelőtt: sűrű fingásnak - előbb-utóbb - sz*rás a vége!
Én küzdök, de újra és újra ki-kicsusszan...
A Pro-ról én is olvastam, hogy már megoldották, de annyi pénzt meg sisakért nem adok... Erről jut eszembe: egy előnye biztos van, hogy chopperes lettem. Üvegszálas nyitott sisak napszemüveggel mindenestől 79 ojró