Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az a gond,hanem az hogy ezeknél akkora generátor teljesítményt kell elfűteni olyan szar helyen ahol nem éri levegő hogy bárki beleizzadna.Nem véletlenhogy a játékgépekre méretezett fesszabok kiolvadnak.
Én kikapirgáltam a szétpukkant fesszabot.Nagyon viccesen kevés cucc volt valójában benne.Vettem valami robogóét.2 perc alatt olyan meleg lett hogy tojást is lehetet volna sütni rajta.
Egy 20 éves japo el egerészik vele.De mikor a gyárit is azért cserélik mert gyenge...........
megéri nem éri meg sok mókusnak nem ér 800 eurónál többet a motorja sok japónak közel 200 ejuró a szabályzó, az elv a működés ugyanaz tök mindegy hogy zx6 vagy cbr vagy gixxer másik dolog a ktm szabályzót se a milka tehén mellett forrasztják össze az alpokban....egy biztos aki megteheti vegye meg a gyárit , utángyártottban könnyebb belefutni a szirszarba.... kínában meg hongkong taiwan stb kismillió cég csinál mindent és van ami nem túl jól sikerült
És megéri? 32000a gyári az enyémbe, (990ktm, generator tejesitmenyt nem tudom) lehet jó a japókhoz is ennyiért.
Megrendetem a gyárit. Szar helyen van 11-ig a kipufogó felett a széltől elzárt helyen, mint a 650es sv-nél, 11től meg mint az ezresen. Átszerkesztem jobb helyre.
Vagy ez szintén honda decegy más tipus
Ugy tünik ez az uzemanyag mágnesszelep lesz a megoldás
Honda autóból való
Sziasztok,bont valaki bandit 600 at?
Karburátor sorra lenne szükségem
Köszi
én is vettem már olyat ami nem volt jó semmire , de az utóbbi 2 hónapban már 4 et raktam fel most jön az ötödik közbe bontottat is vettem stb eddig 2 őt cseréltem amit én raktam fel kb 2 -2,5 évet mentek persze lehet júzer hiba a tiltásba pergetés lámpa nélkül stb de a felrakott szabályzókhoz képest 2 szerintem elég jó eredmény általában kábelest veszek amit mindenre felrakok ami jön sorba
Occo kínai fincsiség ingyen posta meg az összes faszom,oszt van benne fél gyufáskatulyányi hulladék elektronika egy fél lapát apró kavics meg műgyanta.
Viszont nem drága.

http://www.ebay.com/itm/Regula...
Na olyanok durrantak el nekem 700m után.

A solvartos vagyis a mecseki féle 3-4 éve volt 16eft és a háza nem vízálló csak cseppálló,konkrétan rálátok az elektronikára,idom alatt nem gáz de ha kívül van és kapja az esővizet cseszhetem.
aliexpress 15-20 euró évente felrakok egy fél kosárral
Itt: http://elektronikai-alkatresze... utoljára 13ért kaptam és jobbnak bizonyult mint a gyári. Remélhetőleg még működnek.
Fesszabból jó a 32e.
Nem olyan a szelep mint ami a leirasodban van.
Írtam a leírásban, hogy a szelepen a kézi nyitónak zárva kell lennie, az egy kerülő, fix nyitás. Ha nyitva van, maga alá ereszti az olajat. Feltételezem arra az esetre teszik rá, ha meghibásodna a tekercs, haza lehessen menni vele.
Persze,mert nem volt elzárva lent a csap.
Vegyél Mccoi-t. Segítek. Összerakni is, meg felprogramozni is.
Na hát kidobtam a szelepet mert órákon keresztül csepegett az olaj pedig nem is volt átam alatt... áram alatt is csepeg :)

Más, utángyártott jó minőségű olcsó fesszabot hol tudok venni? 32000-et sokallom a gyárira, de az utángyártott is 20felett van akkor tárgytalan.
Nem vagyok tele - bár nem panaszkodom - viszont amíg a Banditom volt, még ennyira sem voltam :) Viszont szeretem a kütyüket, főleg ha lehet programozni őket, meg úgy általában az igényes dolgokat. Ez nem igazán pénzkérdés
Tudom
Írj Dán Misinek fészen.
Adtam naki akku töltővel,majdhogy nem cigire lehet gyujtani vele,be nem ment szét nem pukkadt el,de igy mégse teszem fel,viszont nem adom fel ezt a projektet talán lesz megoldás ha minden igaz
A mágnesszelepek típustól függően 8-11 wattosak.