Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenkor jut eszembe az említett angolna és a láb nélküli élőlények említve.
Így aztán erről nem is tudok nyilatkozni
Ha alszol, nem tudsz róla
Hát, ha rajtam kívül más is van a szobában, akkor én ezt igyekszem minimalizálni és ami elkerülhetetlen, azt is inkább a klotyóban eresztem el
Transfogaras-Transzalpina és a környék. Júli 6-9 között
.
Én mondjuk fingani is szoktam
Merre mész ?
Amíg a szobában csak egyező nemű egyed van, addig igen
Csak horkolni?!
Ez megkerülhető, ha magamnak két ágyas szobát foglalok, aztán ha mégis jössz, akkor ketten leszünk benne. Viszont ez azzal jár, hogy el kell viselni éjjel a társaságomat És horkolni is szoktam. Viszont kárpótlásul szolgálhatok ingyen fülgyugóval
"....-és nem létezik." Vagyis létező alapvető férfi tulajdonságok vannak leírva.
Agyalok rajta, de nálam sajna úgy van. hogy előre 1 hétre sem tervezek viszont így gondolom foglalsz szállást és feleslegesen nem jelentkeznék.
Úgy tűnik, de jöhetsz, ha szeretnél
Akadt már társ az útra?
GYÁÁÁÁÁÁ :D
Tehát ezek szerint az igazi férfi egy ratyi?
Az igazi férfi nem iszik, nem dohányzik, nem kártyázik, nem motorozik, nem csajozik és nem létezik.
Oszt eccer arra ébredt hogy egy Alien szteppel neked.
http://youtu.be/ooYSYlpTdJo
Én komálom a 0 és a 8 (sőt több!) lábú lényeket is
Normális ember csak kettő vagy négy lábú lényt eszik.Olyat nem ami saját furdovizebe hugyozik.
És fertelmesen viselkedem ha iszok......,..........ha nem akkor is de vannak fokozatok.
Nem baj, megiszom én az ő képzeletbeli részét is... A halrészéről nem is beszélve... Épp most csináltam töltött pisztrángot.
Ez van a cetlire irva,amúgy kell tejföl is.
Zoltánunk velünk ellentétben nem iszik alkoholt, többször próbáltam rávenni sikertelenül, no meg a halevésre is.
Tejet?! De hát annak elenyészően csekély az alkoholtartalma!