Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az meg a jövő zenéje.
Szeptemberben mi is mennénk!
Cbr 1100xx hornet kormàny.. bajnok
2006-os évjáratú 1200-as Bandit 1-es hengerhez tartozó gyertyáról folyamatosan lelazul a gyertyapipa. Valakinek volt már hasonló? Mi lehet a megoldás?
Az R1 és a gixer nem igazán jó túrázók sztem. Meg busa után busát?
Sziasztok! VENNÉK!

Keresek saját részre motort, Hayabusa után egy jobb túrázót, vagy az alábbiakat. 2000 utáni érdekel, 500-999 között.
Yamaha Fazer, R1,
Suzuki S Bandit, Gsxr 1000, Hayabusa
Esetleg hasonló sor négyesek, más gyártóktól.
06209194144
Sziasztok
Talán sikerül a jövő hét végén megvenni ha minden passzol:https://suchen.mobile.de/fahrz...
Nem, de ha ügyesen eladom őket, terem belőlük géesixer :)
"Kinőtted" a Banditot?
Most vettem kettot ;-)
Van.
Darabokban.
Tulvonyikolt.
Vegyél 50 köbcis, 2T robogót! Az mindig vonyíkol...
Én speciel imádom 8-10e-en vonyíkoltatni. .
Én full kezdőként nyitottam 1250SA-val. Megjegyezném, hogy erős motorral lehet lassan menni és elbírja a cuccot, utast hegynek felfele is és nem kell folyton pörgetni 10e felett. Ugyanez a 600/650 gépekről nem mondható el. Ja és a nagyot később növőd ki. De ahogy érzed.
Szép karika ez. Négy hete jártam arra a Dolomitok felé menet... Rendőrökre meg a sebességmérő dobozokra nagyon figyelj!
Gondoltam.
Nem egy nagy cucc.Ennyit bírok jelenleg........de majd ha felnovok.
Sajnos kihagyom.....
Nem az ár miatt nem akarok litereset, hanem mert full kezdő vagyok. Ettől függetlenül simán elismerem hogy ar-értek aranyban sokkal jobb lehet.
Lajtos,szombat szallasig,vasárnap malta-nockalm,cölpass talán (én még nem voltam),hétfőn haza,ha korai az indulás beleférhet egy mariazell.Talan.
Pontosabban,tol-ig,uticel?
Majd meglátom.Ezután máshova kell koncentrálnom a pénzforrásaimat.
Legalábbis a szeptemberieket.
Jó lenne, de akkor jövök haza Montenegróból.. Máskor viszont jó lehet!
Apropó jövő hét végén Ausztria mozgat valakit?
Vegyél 1.2-t, vagy méginkább 1250-t. Hidd el jobban jársz, nem sokkal kerül többe.
Mondasz valamit!