Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyari hulladek, vegyel lucast, magurat, baemit csak azt a keskeny szarsagot ne
Tökmindegy szerintem.
Nehéz de legalább gyenge mind.
1200, böven elég, hagy a 650-et :->
Nem.
Jut eszembe, kérdeznék: a 650-es Bandit az mind vizes és injektoros?
jah :-D piacfelmérés volt, de röhej a szint...jóezhobbistának
Ezen én is gondolkodtam,de a fene tudja hogy a narancson kivitelezhető lett volna.
És mire észbe kaptam már kezemben volt a pénz és távolodott.
Lehet eladná: most nézi, hogy mennyire szokták tekerni az órát....
Akkor minek nézed a hahun őket?
de :-)
Neked nincs egy banditod?
na azért annyira nincs elkopva !már cserélte a gyárit ,csak most kiköltekeztem 170 euróba került a 15 napos ideiglenes rendszám+ biztosítás + a rendőrség + a hazamenetel 120euró + magyar pályamatrica mert sem a Németeknél se a Cseheknél se a Szlovákoknál nem kell matrica csak a tetű Magyasországon
ahm, az itthoni felhozatal egy kalap kakinak tűnik, ahogy nézem...igaz az uccsó 2 évben nekem sincs meg 2ezer, de akkor tizenxéves motorokra irnak itthon 20-30 a legjobbak 40x ezer kmt...ehh
igen itt kinn Berlinben
a gumi az csere érett de majd a télen
akitől vettem az idén nem nagyon használta mert vett 1 új KTM-t
mellette van még 3 motorja
kint vetted? akkor talán hihetőbb....főleg ha magánszemély...gumit cserélt már? mert a gyári bakelit jó sokat tudott bírni :-D
no mindegy, szééép...
itt vannak nálam az összes papírjai és a vizsgáztatási is 2016-ban 27400 km óra állással vizsgázott
2550 euróért vettem van 1 bajom vele a gyári kormány ki van cserélve arról is itt a számla munkadíjjal 350euróba került a tulajnak, kérdeztem h az eredeti kormány megvan-e de azt már sajna eladta most vehetek rá 1 gyárit mert ez ami rajta van lentebb van és ez kicsit kényelmetlenebb
sry 29k :->
Micsoda motorcsere láz... nézegetem a hahus banditokat, de őszintén szólva...10 éves vasakat árulnak 20-40ezer km futással...nem hiszem el....no mind1 csak dünnyögök....
Szép ez a limitált szériás 2005-ös is nekem is ez van, csupaszoban, de 23ezer, tényleg? le tudtad valahogy ellenőrizni?
Lejjebb ment az ár!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-11859315
Köszi mindenkinek
a dobozokat végül nem adta csak a tartó konzolt
a jövő héten szerdán reggel indulok magyarba 1100km
remélem nem lesz semmi fennakadás
gratula nehéz szülés volt