Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te beszélsz? Te is L-es sisakot hordasz!
En a bukosisak-fej kombommal vagyok igy,a sisakom javara.....
Ha a felni szelessege megengedi,rosszabb nem lesz. Cbf1000 hondan is ez a meret hatul.
Meg a tök fejedről.
Szia. Nem én voltam. Délutános vagyok a hétvégén. Full fekete vagyok én is. Hűtőm két felső sarkán ledes nappali fényről, valamint a farokelemen nagy, ezüst színű 1250 számról vagyok felismerhető.
Szerintem a keskenyebb gumival jobb/könnyebb dönteni, de ezt a gépet én nem próbáltam, így lehet, hogy tévedek.
Üdv márkatársak! Használ valaki 95-99 kozti 600as banditon 120/70 + 160/60 gumit? Vélemény? Jobb roszabb mint a gyári? Tapasztalatok érdekelnek nem az hogy a mérnökök már kitalálták. (Sportosa közlekedek szeretek mélyre dönteni, én ugy vélem háttul a 150/70 helyett jobb döntögetni a 160/60 mert nen olyan magas oldalfalu. az első az csam azert erdekelt mert ha jó akkor párba rendelem.
Csabu, ma Te motoroztál Pécs és Orfű között? Fekete vizes, sidi csizma meg fekete ruha.
Mint mikor egy havernak mondtam, hogy jó, jó ez a Vara, de hát milyen iszonyat visszataszítóan ronda.
Mire azt mondta, hogy rajta ülve nem látszik :D
Köszönöm az ötletet!
Igazad van! Csak ha valami egyszerű oka van akkor megszüntetném a jelenséget.
Vagy a szellőzője van eltömődve/megtörve vagy valahol belejutott egy nagyobb mennyiségű víz. Ezt ellenőrizd, ha nincs benne akkor a járat dugult el.. Télen van rá idő. Ha nem akarsz szopni ilyennel, vágd tele ilyennel: https://www.conrad.hu/hu/param...
Szerintem egy 100g-ot simán elnyel. Próbáld beletenni még egy harisnya darabba is, akkor évekig nem lesz gond a kihasadással sem.
Ha nem akarsz venni, akkor menj be egy cipőboltba aztán foszd ki a dobozokat vagy mittomén...
Szia! Az én GSX-emen ugyanígy párásodott. Sose derült ki, hogy miért, igaz, nem is hasaltam rá különösebben a témára, most meg már mindegy. Ha rajta ülsz, úgyse látod. Mellette meg ne álldogálj, hanem motorozzál...!
Itt az a jelenség van, hogy használat mellett párásodik a lámpa, és használaton kívül tűnik el.
szokott lenni de nem biztos hogy van ... kis lefele hajló gumikönyök vagy valami hasonló normáli esetben kiszárad mikor használod a lámpát ha nem megnyomhatod kicsit hajszárítóval a kiszedett izzó helyén befújva
Kézzel mosom. Mindig. A gumisapka a helyén van, de a szellőző lyukakat hol találom?
gumisapka helyén van az izzófoglalaton ? szellőző lyukakba nem költözött be valami háziállat ami bedugja ? esetlegesen mosáskor nem kell mindenhova bedugni a pisztolyt
Üdv mindenkinek! Szerintetek mitől párásodhat a lámpám? Mit lehet vele kezdeni? Ötletek? Előre is köszönöm.
Azért azt is oda kell irni, hogy:

- Rendesen be lehet állitva a szelephézag, de ettől függetlenül egyes szelep/szelepek nem zárnak rendesen...
- szarul van beállitva a szelephézag, kitámaszt a szelep, és azért nem zár rendesen...
".. kioktatol?.."
Sírok..
Egyébként miért kioktatás és/vagy trollkodás, ha azt írja, hogy vidd vissza?
"A muhelyben nem volt uzem meleg....amikor haza ertem akkor mar igen.... "

Ez meg nálam alap (hivhatod bizalmatlanságnak is), hogy bármilyen javítás után ellenőrzöm hogy mit csináltak és az jó-e? Ha meg nem akkor visszaviszem.
Szerintem most nincs igazad. Ötletet kérdeztél és adott. Ráadásul a legolcsóbbat. Ugyanis ha azt mondja, hogy vidd ide vagy oda gondolom ott nem csinálják meg ingyen, mert máshol nem végeztek jó munkát.

A fordítva ülésről:
- ha van egy hibajelenség akkor kérdezek. És a válaszok függvényében eldöntöm, hogy hozzá fogok (van tudás, szerszám és idő) vagy szervizbe viszem. Te már döntöttél.

K.Istvánt én nem ismerem (sőt innen szinte senkit), de mégis képes volt privátban oldalakat irni (nekem) egy kérdés kapcsán. És ha a válasza újabb kérdéseket generált, akkor arra is irt.
@K.István. és miért kellett volna hálásnak lennem? azért, hogy gúnyosan kioktatol? elmagyarazni elsore nem volt idod de trollkodni es kioktatni igen....a masodik válaszod egyebként koszonom szépen!

"mert tiszetelet a kivételnek sokan fordítva ülnek a lovon, és hála helyett, vagy köszönet helyett, kb ennyit tudnak mint te" -> ha jol tudom egyaltalan nem ismerjuk egymast ugy hogy a minosetist meghagyhatod magadnak

A muhelyben nem volt uzem meleg....amikor haza ertem akkor mar igen....
Nem mindegy? Így adták ki a műhelyből, vissza kell vinni, hogy bíbelődjenek még vele. Ezt a kérdést én fel sem tettem volna. Leginkább el sem hozom a műhelyből így. Amúgy István itt leírta, mi a stájsz.
Bagoly mondja...
Szervizben volt, mert nem értesz hozzá, vagy nincs hozzá szerszámod, most akkor minek elemezzem ki, hogy mi baja van? Meg tudod csinálni?
Amúgy tessék:
Elégetlen keverék kerül a kipufogó rendszerbe, ami néha begyúllad, ezért durrog. Az égéstérböl akkor kerül ki, ha nem megfelelö az üzemanyag keverék, vagy nem zár rendesen a szelep. Lövöldözhet visszafele is a szívócsatornába, hasonló okokból... ---> mivel pont egy ilyen bevatkozáson volt a jármü, így ha te nem vagy kompetens akkor csak ök tudják orvosolni, ha ez téged zavar.

Nem mindig van az embernek ideje ennyit írni, föleg, mert tiszetelet a kivételnek sokan fordítva ülnek a lovon, és hála helyett, vagy köszönet helyett, kb ennyit tudnak mint te.