Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most a legtöbb ismerősöm az M7RR-től hokizik.
10e km, azon a gyenge, könnyű motoron, behalok rajtad, komolyan :DDDDDDD
Ez kb azt jelenti, hogy az már 8 ezernél kuka volt, ha kopásjelzőnáciskodunk.
Most milyened van?
Terveztel Erdely turat,osszejott?
Természetesen meg, azért idén is összejött már 9000 kilométer...
Vonz nagyon, de annyi pénzt gumira adni.. inkább veszek 2szett öregebbet :D
Biztos jo lehet,de atadom neked a lehetoseget,amennyit a ktmen bir,annyit a kawan is gondolom.
Autopalyan.....max kanyarban picit.....
Vegyél ra roadattack3-at, teszteld le nekünk
Banditon tuzforro blokknal is kiveszem kb 30 mp alatt,na versysnel lehet 30 perc is keves lenne,amennyire el van dugva.
Megvan meg a Gs?
Na igen,max 120-130.
Húzd le az egyik gyertyapipát, akkor kevésbé kopik a gumi!
Hiszen tiszta nyugdijas tempoban nyomom mostansag a kethengeres kompresszorral....
Ha van tapasztalat szólj,a Corsa rossokat le kell cserélném mielőtt kockás lesz.
S21-et Mt07-en probaltam,tapad rendesen,es azon kibir hatul 10ekmt,es nyomatekosabb a kawanal de konnyebb is kb 30kg-al.
Ha lekopik a mostani pr4 szett,lehet kiprobalom.
S20-at igen, ha javítottak a futásteljesítményen úgyhogy minden más maradt akkor az egy baromi jó gumi, 6000 max 7000km és kuka nálam eleje hátulja is
Ami tapad az kopik.
Nemenj szihopata módban.
Szoval a versys is 10e km alatt megette a pr4-et hatul,a jobb kigyorsito savot nullara,tobbi helyen meg latszik a minta,de kopasjelzo ala kopott boven.....lefotozni elfelejtettem.

S21-et hasznal valaki?
szerintem nagyon jók!
Sziasztok
Martin dobról valakinek tapasztalat vélemény?
kőr alakút szeretnék polírozottat e betűset
szép napot
Ez csalokas, pl angol forumokon egy sima alapos tmk javitasra eloszeretettel nyulnak a felujitas szohoz. Pl csinalsz egy sima nagyszervizt lancszettcserevel, meg mondjuk kiveszed a lengovillat ;-)
Sztem ha felújítás volt az adott gépen - mármint, ha Bandit az alany - akkor bőven 100e fölött jár a valós km.
Köszönöm a válaszokat. Nincsenek illuzióink a km-el s az állapotot nézzük. Viszont több hírdetés is említett felújításokat.....ami számíthat majd.
2008 újan vettem. Most 62e km. Átlagos magyar éves futás. Nyugati szerintem több.
azért nem olyan borús a hejjjjjzettt az enyém régebbi mégis most fordult át 50000 en az óra (amit már kicseréltem de mivel minden motorban 35-40000 km van a cserélt óra km-re egyezett az én órám km-ével) sokat számít kitól veszi az ember pl én egy becsületes kereskedőtől vettem aki elmondta hogy a volt tulaj egy nemdohányzó 50-es nő volt és már nem bírta tologatni persze mikor nem tolta lyukat fúrt a légszűrőházba hogy az ótópályán hamarabb eljusson az onokákhoz míg ki nem hül a kuglóf
Derűs kilátások.