Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem...........csak érzések vannak.............hogy kelleni fog.
Tél folyamán műszeres mérésekkel igazolom vagy cáfolom az érzéseket.
In a nutshell: Utcán alig megyek. Amit megyek, azt városban, ügyintézés. Idén 3X voltam "túrázni", nem tettek ki 1000km-t együtt. Ez a közeljövőben nem fog változni. Majd szeptemberben lesz egy kis ausztria, de annyi. Szóval inkább pályázok meg triálozom, ezek meg nem szaporítják a kilométert :D
Ráadásképp arra a pár részingelős napra keresek valami megoldást, akár bérlés, vagy nemtom, mert a bálnának erősen kezdem elérni a határait.
Minek, gokart?
Pár óra alatt megvan. Kb 3,5-4 nem kapkodósan. Ha megvan hozzá minden cserecucc.
ez 1 napos meló? kb. vagy ott kell hagyni?
Jöhetsz ;-)
Valakinek van tapasztalata, infója a Yakamotó szervizről ?
na, pécsi vagy, engem meg a szerviz tapasztalatod érdekel velük majd...
kellene egy türelmes normális ürge aki végigvisz egy karbibeállítást, szinkron stb.
Jó,ha találsz egy jó Honda blokkot szólj.
Télen.
Majd kifejtem
Mé kinyírod vagy mi?
Erre kivancsi vagyok, majd szamolj be rola. Ha nem vallanak gariban, van gyari uj 4es es 5os fogaskerekparom fel aron, 45e ft-ert. Magamnak spajzoltam, de ez a motor alattam annyit mar nem fog menni, hogy kelljen.
Sziasztok ! Amikor megvettem a motort, és eljöttem vele Lelléről, füldugót használtam ! Amúgy is a Pán szélvédelme után nagyon sok volt a szélzaj , lévén a motoron csak egy kicsi Givi plexi van ! Aztán megszoktam a zajokat és meghallottam, hogy a 4.-5. sebességben nagyon hangos a váltó ! Most ott tartok, hogy időpontot egyeztetek a pécsi Yakamoto szerviz tulajával, hogy mikor tudják elvállalni a motor javítását ! Egy hónap után ez ( garanciális ) javítás lenne ! Rosszul gondolom ?
Eladó egy GiviE36 és egy hozzáóvaló , bármire felszerelhető univerzális monokey platni. Doboz 25e, platni 8e, egyben 30e
Rendben !
Igen.
Jó estét
Na eddig tartott a sima motorhang 2 nap után megint elkezdett puffogni
holnap reggel indulok magyarba majd írok h mi lett
Suzuki GSF Bandit Club-Hungary Ez az a csoport ?
Autóban nem annyira zavar a szilícium. :-) Ott engedem magam kényeztetni a full extrával :-)
Bár igaz, a nagy vas azért nincs túlbonyolítva. Ott nem a trükkökből jön az erő, hanem a lökettérfogatból :-)
Akkor enyém a hangszóró.
Ráadásul van egy bandit jellegű autód is ☺
És mivel baranyai vagy, akár személyesen is Komlón.
Facebookon add be a jelentkezésedet tagnak a Bandit zárt csoportba. Ott IS kaphatsz segítséget, meg természetesen itt is.
Sziasztok !
Egy hónapja vettem egy 1200-s Banditát ! Most ismerkedem a géppel, előtte egy Honda 1100 ST-m volt ! Úgy érzem, ez a stílus közelebb áll hozzám mint a túragőzös !
Ha merülne fel kérdésem zaklathatlak benneteket ?
jobb így hogy mikroprocesszor van benne mintha megszakítós lenne.... volna köpködés meg hova állítsam és hogy