Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, azért nézek értetlenül
Neszójjábe! Idén tettem bele PC-t is de pszt!
Csabu, mi lett veled? Eddig hiába mondtuk, hogy nem jó a stock kipuff, most meg érdekelnek az érdekes cuccok?
Sérülésmentes?
1250-re jó? Mi az ára?
Bocsi szerintem 1250hez való
Sziasztok!
Érdekel valakit bandit 1200-ra Bodis slipon dob összekötővel dbkillerrel, e jellel?
Na, erre kíváncsi leszek! :)
Miért ne? Az 1250 km 8 motorhosszat ver rá 60-180 közt, a BMW-t nem is fogom látni.
Kevesebb lo,inkabb a nyomatek huzza fel egykerekre,erolkodni nem kell hozza a banditon se.
Hol...lovak?
Elokotorja a trialt oszt' atszokken rajtad!
...a lovak
Akkor most lett igazan gumigyilkos......resen legyel,nehogy hanyatt vagjanak lovak!
Tavasszal nyomunk egy nyomaték gyorsulás tesztet? ;)
Megjött a legenda egy alapos karbipucc- szelepállítás-szinkronról és kb nem ismerek rá(az alsó tartományára) . Kegyetlen, mit lehet hangolni egy ilyen
elektronyos teszterrel.
Köszi Tasi :D
Köszönöm! ;)
Azt mindenképp. :D De már a 650-re is. Sokkal kevésbé buta a futóműve, meg ott már erő is van.
Ne nyújts az áttételen semmiképp, döglött lesz a motor tőle az alsó-középső tartományokban. Miközben csökken a 100rpm-et a max fordulatszám 6-ban 100km/h-nál.
Ha alacsony fordulaton akarsz menni, vegyél 1250-et :D
Köszönöm az infókat! Akkor úgy látom megéri lecserélni a kis gs-t
Igen igen még új. Meg az android is, meg a klaviatúra kicsi a böszme nagy ujjaimhoz. De igyekszem
Vedd ki belőle a szótárat. Akkor nem azt írja amit ő gondol. Azért érthető volt.
Bocsi de ōnállóan is ír ez a telefon
Helló!
A vizes 650 az már injekciós. Nekem is 650 van 2006-os az még légzsák hűtéses, és porlasztós. 2007-től vizes és injekciós. 78 le ami nekem bőven elég, egyedül motorosok, 2 személlyel lehet még élsz ám a nagyobbakat. Az ülés valóban kényelmetlen, a kōvetkező projekt az lesz. 1.5 éve használom gyakorlatilag gond nélkül, csak a szokásos szervíz. Nagyon kezes jól motorozható. A gyári áttétel szerintem kicsit rōvid, majd ha cserélni kell a láncot illetve a fogaskerekeket lehet nyújtunk rajta. Mindenki a kōreimben csak díjáért a banditák nyűhetetlen és ki egy a világból. A 600-as is hiszen az egy kiforrott modell, csak ajánlani tudom, bár érdekes lehet az 1200 vagy az 1250.
A feltöltött súlya 261 kg. A 650 azt hiszem mindössze tizen-huszon kilóval kevesebb. Észrevehetetlen a különbség. A teljesítmény viszont igen. A fogyasztás ugyanaz a fele fordulat miatt.