Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15 éves Bandit 2,5M-ért? Hát, sok sikert...
Üdv!
Eladóvá vált a kiváló állapotú 1250 SA Banditom. 2007.10.hó 12301 km 2499000 Ft Az ár mérsékelten alkuképes és igény esetén védőfelszereléseket tartalmaz. Tel: 06303068217
Orulok ha vasarnap eljutok valahova.
Iden igyekszem kevesebbet melozni hetvegen.
5 felmenetel 2.5 Kakucsba= 5x 20 perc Ering = 2,5X Kakucsi délelőtt, 5 óra menetidővel
Euroring lenne az új kedvenc,(van tempó, lehet váltogatni) ha nem kerülne 5 felmenetel 2.5 Kakucsba. Mondjuk még így is nagyon olcsó,
tavaly 2 jött össze, idén szeretnék négyet legalább.
-1+2,vagom.Kakucstol szedulok szoval ez egyenlore a tej-kenyer express lesz,csak legyen benne pici bugi.
Ha nyomulnek felülök a szürkére. 😀
Meg még mindog
Egy spanom k1 600 szívlampáját kicsit megoptimalizáltuk pályára, minusz egy elől, plusz 2 hátul, érdekes, utcán még így is jó, Kakucsra megég mindig hosszú :)
Felporgott a topik.....cbr-re attetel milyet?
Hamar bandit csak nyomokban....? 😁
Az áttétel is nagyon rövid, de a motor is 2T 250 16 LE(magyarul csak nyomaték van). Az első 4 fokozatban kuplunggal elindul alapjáraton, és kérésre hanyatt is ver gázra :D
Na, azt pont jó szaruk csinálom, a motor bal oldala mellett kéne guggolnom, felfele nézve a nyomra.
Akkor pl nem szedtem volna be ott 5 pontot pályatévesztésért, mert ügyesen rámentem a sárgára :D Az utolsó körben backiiii :D
Az emelkedőre ráfordulos az nagyon jo kep. 👍️

11-12 fogas az elso lanckerék, alig nagyobb a tengelynél?
Egyet még találtam. Amíg ezt mutatja a szekcóbíró, addig boldogság van :D
Csak ilyen bénák vannak :D
Fene tudja, tavaly kb kétszer kompoltam ott, ha jól emlékszem, de igazából nagyon nem szoktam társasági életet élni ott, nem nagyon figyelem hogy kik vannak, bár a motorosok azért csak feltűnnek. De nem tudom, akár lehet is.
Oszt lapon fordulsz már a butykos gumival elsokeréken, vagy mi a szitu? 😉

Nyomass vmi képanyagot! 🙂
Bóti,otthon mar nem ferek a kacatoktol.
Ez otthon van, vagy a bútorboltnál?
Ezis rakenroll,csak masfajta. 😀
Minusz a lukas linoleum,az csak pronyo.
Én mostanában rákaptam. A megspórolt forintokat motorversenyzésre költöm. Mer' rakenroll :D
Inkabb veszek nagyobbat. 😆
Amugy asszem 2010 ota 3-4 kilot hiztam. 😆
Pedig bringázhatnál, beleférnèl legalább a ruhádba 😅
Kizárt hogy olyannal kelljen munkába mennem ami még fárasztó is. 😆
Amúgy 10 oda 10 vissza km és a napi bevásárlást a tűrőképességem nem birná.
Nomeg lassan 50 leszek,bohóc meg inkább nem. 😂
Papagájruhában izzadva tekerni megalázó. 😁
Az ember "okos állat", ezért találta fel a belsőégésű motort. 😆
Arra a bicikli az ideális