Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bandit 750.
baboon.eu-n és motorsloop.com-on is nézted? Holland bontók, sok cuccuk van és kisebb lóf_szok 10-15 euróért eljönnek.

Ha magyar forrást keresel, a bajai Sugomotor-t érdemes megkérdezni, ők ilyen jellegű motorokra vannak ráállva.
Bandit 250/400/600/750/1200?
Sziasztok! Nemrég vettem egy 97'es Banditot. Gyárilag nincsen rajta sajnos hátsó utas kapaszkodó amire szükség lenne. Eddig csak ebayen találtam borsós szállítási díjért. Esetleg valakinek ötlet, hogy hol keressek vagy van esetleg valakinél? Köszönöm
Akko nemszóltam,mehet a javítás.
mindent is
A hegesztő álámóniumot is olvaszt?
1. nekem ez a bukocsö megoldás tetszik, talán lehetne egyet merölegesen is felcsavarozni
2. ha nem lehet húzni tükör csavarján, akkor ...
https://heedshop.eu/en_US/c/GS... ezek vannak , ez a márka elég jó és az ára is elmegy szereltem már fel ilyet , az idom jobb esetben nem sérül mert kitámaszt a kormány, nagyobb eséskor a bukócső is görbül, túraendúrókhoz van idomot védő korlát 😃 ,a tükröt elméletileg lehet szorongatni kicsit és akkor nem lifeg
Sziasztok! Most vettem nemrégen egy banditot és néhány dologra szükségem lenne. 2006-os 650S. Nem létszükségelet, de majd cserélgetni szeretném rajta ami most nem annyira tetszik. Ami kellene az egy bukócső, de vmi olyan ami az idomot is védi. Van javaslatotok?
A tükörcsavar is hazudik, bizonyos sebességnél behajlik kicsit. AZ csak egyben csere?
https://www.facebook.com/100009033808709/videos/104666595951093/ sezlonynyitó volt Nagyváradon szombaton
egy kliensemnek 600 banditon volt shinyo annak nem csíkos az üveg meg kifejezetten jobban világít mint ez, de abból nincs sárga üveggel 😆 na meg az kicsivel több mint kétszeres áron van
persze minden az a motoromon még én is 🤣
Ez szemre nem, de a ShinYo gyart ebbol E-szamos Tuv/ABE konform verzio.
Brutal,E jeles? 😆
már majdnem beletekertem 100 km-t 😂
ez egy minőségi csájnacucc , csak akkor még nem volt duplasárga 😆
Olyan Mad Max stílusú. 👀
Az a lámpaköltemény odabasz.Festékesdobozból van? 😆
Éjszakai rajzás a módi? 🙂
letelt egy hónap lehet aktívkodni 😄 az egyik kép nyomokban banditot tartalmaz
Múltkor vettem protektort, de csak a tettestársad értem ott
Téli gumi van rajta, meglepődnél, hogy megy fűvön, murván
Vmi terepképesebb?🙂
Varhattal volna marcius 9 ig es meglenne a 4 honap silencium. 😆