Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat akkor ott dugulas van meg a porlasztoban, mert a fuvokakon nem tud jonni benzin, csak levegot kap. Ezert fullad.
Szia Istvan
Neki ugrottam ma is
Benzin szőré rendben ,
Tank szellőzése kiiktatva egy tölcsér van fent , tank helyett.:)
Gyertyák 5000Km futottak de fekete az utolsó 1-1,5 cm
Pillangónál nem látszik h szívna fals levegőt .
De biz volt benne 2 liter víz 😠, kitakarítva.
Most jött egy olyan jelenség h pörög mint az állat de csak szívatóval, rá húzom a gazt és abban a pillanatban megfullad , vissza engedem akkor megy tovább.
első tippem nézz bele megint a karbikba lehet levándorolt a tankból valami kosz ... második tipp megy mind a 4 henger ?
-Benzinszuro tiszta?
-Tank rendesen szellozik?
- gyertyak szine a köhögès utàn?
-falsolàs a pillango tengelyeknèl ?
Szép napot mindenkinek
Megvettem első Banditomat GSF 600 S-t.
De pár kör után elő jött egy olyan betegsége ,hogy nem szeretne többet gurulni 140 Km/h-nal.
Egyszerűen köhög és ott a vége.
Karbúlatort ultrahangos tisztítóval ki tisztítottam ,
Szelep hézagok rendben vannak .
Tudja valaki mi lehet a betegség fő okozója ??
Elöre is köszi
Zoli
megoldható 😃
Ennyi pénzért? 😀 ha kell betonozni is tud... Egész nap 😅
Próbálok CB500-at venni, bárki megy az enyémmel, egyből akar. Aztán a félhullákat adják 500-ért...
Oké, ki lehet belőle árulni közel egy százast, ami gumi, pályaidom, kormány, futómű formájában másfélszeresen ráugrik
Jo, de ebbe egy automata valto van!!! ;)
Tiedben is???
4000 euro házhoz?
Nagy valószínűség szerint külföldi a cucc és így jó eséllyel semmit sem lehet biztosan tudni róla. Aztán meg 23 éves banditért sose adnék 1M-t. Nemhiába nem adta el a szezonban, amikor áprilisban vizsgázott, nyári szezonra felkészített, aztán október vége van és még mindig árulja. Meg hát az igényes leírás is nagyon csábító :)
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsf_1200_s_bandit/suzuki_gsf_1200_s_bandit-17523891

Ez pl a plafon a görbevázasból... De... Akkor az enyém is ér annyit... Nekem biztos... 🙃🙃
itt nálunk most láttam fenn egy egyenes vázast szép állapotban 2100 ért
Na ha annyiért megvenné valaki, meg is venném 😅 bár lehet állandóan "A"llat módban lenne 😅
van nálam egy MT09 4000 ejuró alatt vedd meg 😃 ha berakja az ember A módba alig lehet lenn tartani az elejét
Csend van 😀 megtöröm 😅

Hahu-t böngésztem, és kegyetlen árak vannak... Görbevázas 1.2es olyan árban árulják, hogy most kellene az enyémet is eladni 😂
mindig voltak vannak lesznek túlbuzgók ismerethiányosak meg balfaszok 😄 megmondták már rég cirkusz kell a népnek , na meg egyszeri ember fia-lánya hol fog gumiszagot érezni ? a tamponreklámos jútubon ? ahogy az élő koncert is más élmény (még ha szarabbul szól is) mint az otthoni zenehallgatás
...talán "kismokus"-nak, vgay hogy hívták volt egy pancsis száma, hogy leugrott róla és futott az egyenesen pöfögö motor után... egy be nem avatott polgárör (nö) meg nekilódult, hogy majd ö elkapja, és megállítja az "elszabadult" gépet, ami amúgy a showelem része volt...ez a szomszéd falu motoroshétvégéjén történt a kétezres évek közepe táján...szemptanuja voltam a dolognak...
ha nem is úgy de mindenkire ráférne egy kis plussz.... 😄 a legtöbben inkább szeretnek mint tudnak , minél többet kell menni lehetőleg olyanokkal akik jól mennek hogy húzzák az embert, a fostorgással meg néha ráhúzok a tekkknikás egyenesbe nem lesz fejlődés ... persze okoskodok én is aki 2-3000 km-t megyek egy évben annak is java része hogy beugrok váradra alkatrészért 😆
"szarráfoltozott aszfalton se szoktak bizonytalankodni"

Amikor először láttam ilyet élőben a szegedi rakparton, akkor az jutott eszembe,
így kéne tudni mindenkinek motorozni, kevesebb baleset lenne.
Egyszer a Kullman Miki tartott ilyen bemutatót betétként a "Monster Truck SHOW" közben. Után a gyerek mindenképp fel akart ülni a motorra, én meg dumálgattam vele, kérdezem, miért van a a váznyak meg a váz fele térhálós acélból. Mondta, hogy a gyári ilyen célokra nagyon gyenge, pár hónap alatt alatt eltörik, aztán mindenki hamar megunja a cserélgetést :D
jó akiket meghívnak ilyen kissebb motoros összeröffenés-falunap kombóra általában tudnak is , messze nem az a szint mint a kishaver és társai hogy vinnyogtatunk füstölünk egy sort aztán felkapjuk a motor elejét oszt majd csak földetér valahol , nekem tetszeni szokott a műsor nem kis gyakorlás van belefeccölve nem beszélve a vajon hány motor ment már rottyá alatta kérdéskörről se megfeledkezve 😂 😂 szarráfoltozott aszfalton se szoktak bizonytalankodni nem beszélve a belógó fényképező emberkékről 😄 vannak akik nem csak szeretik de tudnak is ha meg keresnek is rajta egy kis zsebpénzt hajrá na meg az is ad egy fííííílinget hogy az emberre szál a füst meg a gumidarabok 😆
MIkor az a remekmű készült, pont láttuk az introját a moziban. Kevés motoros lehetett ott, mert csak anyával röhögtünk visítva, hogy mi ez a szar :D
A nagy nemzeti ünnepünkön kicsin falumban (Felcsút mellett :-D) volt egy motoros bemutató. Szokásos bohóckodás "profiktól". Ezt én még megnéztem tisztes távolból..., de mikor a falubeli szervezö is motorra ült és havarjaival akarta "emelni" a bemutató élményét, akkor fogtam kézen a családom és léptünk le. Ilyen "mezei" banditokkal, utassal/utas nélkül, túradobozokkak egykerekeztek a nép között, meg "gyorsulgattak" egy picit megmérgezett hayabusával...
Engem nem nagyon érdekelnek ezek a "hülyéskedések", csak néha érdekesnek találom, hogy egy munkahelyen pl milyen komoly munka-és balaesetvédelmi elöírások, felszerelések, védöfelszerelések használatát írják elö, itt meg egy kordonszalag "vigyáz" az emberek testi épségére, meg pár "jólképzett" polgárör.