Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stabil 110. Az szerintem nem egy őrült tempó. Igaz hogy jöhet bármilyen szerpentin, akkor is fix a 110 😂

Felfújtam 2,5-re a hátulját, jobb lett.
Ja, anyám meg salakmotorozik! :) Mikor épp nincs trial verseny 😁
Valamikor csináltatok. 😂
Hat, oklevelet meg nem mutattal, de a tigrisbukfenc a Mustang kabriora mar surolja a muugrast :D
Meg műmájer is. 😆
Persze,persz,én meg okleveles műugró vagyok. 😆
Tiszta papás uzemmodban nyomom, igaz Levi?
Nem kéne a szihopata mód. 🤔
Elol 2,3 hatul 2,5-2,6, de nekem is van amikor gyotrodik a hatulja....
Szotyi! Te mennyire fújod a road5-öt ? Gyári nyomásra ?
Nekem 2,3-at ír a könyv előre hátra de olyan mintha nagyon keveselné a gumi
Egy bandit fórumban banditot hirdetni? Ez milyen már? 😁
Mindjárt itt a szülinapom 😁😁
Gsx650 f hez ketesek szerszám készletet . Ha valaki tud valakinek .köszi
akkor az majdnem olyan gyors lehet mint az enyém 😂
Akarna -e valaki egy 6000 kilométert futott S-es K4-et.
Valahol 3000 kilométeres kora körül kapott egy pár GSXR veztengelyt meg egy síktolattyús verseny karbisort.
Leo cső, minden más gyári. Mentem vele, valahol 150 ló körül lehet.
Ez a szar is két mázsa, ráadásul névre írva, forgalomba helyezve két és fél millió forint. Nem ilyenre vágyom sajnos....
Bogyonak? 😆
Ha fellepsz a bal labtartora a bal labaddal, es ugy lepsz at jobb labbal a masik oldalra, az is problemas?
Valahogy mindig reméltem, hogy nem jutunk el idáig 😕
Nekem valami pehelykönnyű, nagyon kényelmes járgány kellene - az se baj ha gyenge, de a tartós 100-as utazót tudnia kellene, mert egyébként nagyon hamar az őrületbe kergetne. 😆 Ja, és ne kelljen átlépnem az egekig felmagasított utasülést (meg hátsó doboztartót, stb), mint bármilyen mai váltós motoron.... A 125-ös biztosan kevés lenne, olcsó 250-es meg egyszerűen nincs, kimentek a divatból.
Neked vmi hosszu rugoutakkal rendelkezo gep kellene, pl honda crf 300l vagy rally, azzal lehetne jol boklaszni.
Nem, egyelőre marad. 125-ös Honda PCX-et akartam volna "utolsó motornak" a rossz derekam miatt, de közben rájöttem, hogyha 80-nal kell megint bóklásznom az országúton, akkor inkább nem is ülnék rá. Így elbaxtam a pénzemet a dolgozós PC-m felfejlesztésére. Amíg fel bírok rá szállni marad a GS, utána meg motortalan leszek.
Nem szandekszom,kell hozza egy ponyvatetos mustang.Eleg ritka.