Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári tengelyek vannak benne , játszottam a gondolattal mi lenne ha ... de 6-700 eurót sokallom a yoshi tengelyekért , elég jól megy most is persze kraftból sose elég de most 15-20 ló plusszal vagy kevesebbel sokmindent nem tudnék megoldani, komolyabb sportmotort ügyes pilótával úgyse érnék utol 110-120 lovas nagyköbös gépekkel így is tartom a lépést nameg a gázreakcióm tovább durvulna lépten nyomon csapkodná a seggét így is elpiruetteztem tavaly a ház előtt azóta sincs fordulatmérőm 😆 tényleg olyanod nincs ?
Hja úgy néz ki, van benne olyan ami másra nem jó, csak játszani, vagy levélnehezéknek.
Kell vennem egy kályhát, amibe beolvasztom, aztán öntök belöle, harangot vagy zongorát.
Már nincs mit felvásárolni, alig van valami a piacon. Yoshimura dobozban vettem tengelyeket, de az eredetit küldték el, ami helyére ment a Yoshi. Èn ilyenekért nem adok pénzt, nem lenne türelmem a behangolással szivatni magam. Elég ha a gyári konfigot eltálolom. Pár hónapja ment a kezemen egy Mikuni siktolattyús porlasztósor is. Otthon nem igértek érte komoly pénzt, így németben talált gazdára. Azt sem sajnáltam. Banditon volt... Az árából lett gyári légszüröház, gyári porlasztosor...
Neked még a gyári tengelyek vannak benne, vagy gsxr?
Már kezd túlnöni rajtam. Nem lelem az alkatrészeket. Nyáron vissza kellett bontanom az egyik gsxr-t mert nem találtam meg bontott müszerfalakat a dobozban. Ìgy kellett szerelnem egyet, mert megigértem, hogy küldök egy müködöt. Persze postázás után meglettek. Van vagy féltucatt blokk, vödör szám alkatrészek, csavarok, fütömüvek, fékek, idomok, porlasztók....várják, hogy megint legyen idöm velük foglalkozni...Már ritkán veszegetek alkatrészeket, mert elszaladt az áruk, meg egyre kevesebb a használható belölük. Régen jöttek ilyen ömlesztett dolgok, amikor valaki felszámolta félbemaradt projektet, és volt benne 750-es gixer, bandit, meg nagyharang...:-D
Mint a hét fogás. Ha megmozdul, győztél.
Az nekem jobban tetszett...
Nem jatszottam ilyenekkel.
Nem elég öreg. 😁
Egy jatek. Mikado neven is fut, kb. Jenga szines hurkapalcikakkal, ahol adott szinek kulonbozo pontokat ernek.
Az mi?
Pista, te marokkózol ezekkel? 😃
na ezért nincs az ebajon mert mindent felvásárolsz 😆 egy pár yoshimura veztengód nincs véletlenül jutányos áron ? 😆 az enyémen legutóbb voltak minimális pettyesedések a bütykökön majd még ránézek hogy alakult a dolog
nekem is kell költekezzek kicsit asszem veszek egy szelepfedél tömítést 😆 különben vettem a karbikhoz pár T idomot meg benzincső T idom tömítést de a nyáron nem volt se időm se kedvem belepaszírozni majd tavaszra 😃
Szep gyujtemeny :D
Bandit-Gsxr-(fj-xjr)
"a vezérműtengelyek is"
Ezzel mi volt? Kippatogzott kéregedzett réteg a bütyköknél, vagy a csapágyazási felületeknél volt jelentös kopás?
Tettél bele GSXR tengelyeket? Vagy mi kerül bele?
Mi újság a váltóval?
:) Szerencsére a világ színes, néztem sok amerikai tuningolt Banditot, végül döntöttem egy nekem tetsző színkombináció mellett. Meglátjuk. Nekem tetsszen, a többi másodlagos.
A szelepszár szimeringek már oda voltak, a vezérműtengelyek is, a kuplung is, illetve a kipufogó oldali szelephimbák. Ha már szétszedtem a hengersort, akkor ki is takarítottam, szelepeket rendbe raktam, meg ezt-azt kicseréltem, de mélyebbre nem mentem. Sokkal (!) olcsóbb venni egy kevesebbet futott blokkot.
Ebben már van 125 ezer, ha a blokkot is teljesen szétszedtem volna a fent említett mértéken kívül, akkor átlépek egy határt, ahol saját magam is megkérdőjelezem a projekt értelmét. Ha készen lesz, nem a blokk lesz benne az érték, egyébként súlyos baja nem volt.
Bizony ki.
fordítva kellett volna , piros váz és a többi fekete 😃 na de jó lesz az , annyira ki volt a motorja hogy bele kellett piszkálni ?
Szép munka! Mondjuk ennyiből kijött volna már egy jó GS :)
Rég nem jártam erre, de ahogy nézem sok mindenki szerelget. Én is nekiálltam az enyémnek. Még kell egy kis idő, meg fel kell áldozni némi kreditet, de alakulgat.
Falsol a tied?
Sziasztok! Nincs valakinek 2002-es Gsf600-hoz eladó karbi?
nem dehogy , mondjuk már az aszfalt se a régi ráadásul teli vizátfolyásos kaviccsal , viszont új aszfalt van a Biharfüredre vezető szerpentinen meg Biharfüred Lesi-tó között (stana de vale - coada lacului) most fejezik be augusztus elején
Átmentél a murváson is?

Valahol ott harapott ki az ekeidomomból egy darabot a terep, már a medvék játszanak vele.... 😀
egy kis kör Pádison