Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello, van! Kérnék elérhetőséget!
üdv. Érdeklődnék vane valakinek vagy tude valaki hátsó doboz tartó konzolt és dobozt bandit1200s-re?
4-es karbiról jövő vékony vákuumcső a vékony vákuumcsöcsre a benzincsapon. 2-3 karbi közül jövő vastag, huzatos üzemanyagcső a maradék 1 db csöcsre a benzincsapon.
Tankműszer összedugás a váz jobb oldala környékén, előre keresd meg a csokit. Tankszellőző és túlfolyócsövek a tank jobb hátsó-alsó részére, értelem szerűen, egyik vékony. ezek a légszűrőház mellett mennek le a földre.
Sziasztok.

GSF 650 2006-hoz kérnék kis segítséget!

Az üzemanyag tankot kellene visszatennem, de mivel nem én vettem le, ezért így nem tudom mit hova.
Ez az utolsó lég/olaj hűtéses széria, vákuumos benzincsappal!
Tudnátok tanácsot adni?
De fog, ha megkapom a rendőrségtől a határozatot, ha már volt olyan hülye, hogy nem ismerte el a helyszínelőnek hogy ő a hibás.
Biztosító nem fizet?
Látod...rally miatt lezárták a belvárost. Száz méteres sorok minden irányból, teljes forgalmi dugó. Ráadásul kánikula. Az autósok idegesek, türelmetlenek, figyelmetlenek voltak. Engem meg fellöktek a tumultusban.
Nem egykeréken kell araszolni
Bazz, gyári volt rajta és picit meg is horpadt. Tempó minimális volt.
Sajnálom :(
Ha egy araszolásból feldőlés miatt odalett a bukócső, én keresnék másik típust...
1250 Banditra keresek gyári balos bukócsövet és gyári balos kuplung kart (fellöktek araszolgató városi dugóban).
https://www.oemmotorparts.com/...(E2)%202007&L=SU4_-3431&O=HEADLAMP%20HOUSING%20(GSF650%20U)&F=SU4_-2028053&L2=SU4_-2028053 11-es pozició van több színben kimásolod a cikkszámot és rákeresel
Sziasztok.

GSF 650 2006-ra keresek az első lámpa fölött lévő díszítő (takaró) fém lapot.
Bocsi, de nem tudom mi a pontos neve!

Az összes bontót végig kérdeztem, de senkinek nincs!
Honnét tudnék szerezni, vagy melyik webshopból tudnék rendelni (és milyen néven keressem)?
{
Euroring, pancsi ring simán jó lenne egy 990sd is. Lassan bejön az áruk 1millió alá, sérülten meg pláne.
Volt duke kupa, meg talán most is van de a kicsikkel. Simán jó lenne. Futómű -fék brutális, láttam már csutkakormályos sd-t is ugyhogy barmi lehetséges :D
Ehez fel kell nőni
Próbálj ki egyet egyszer, az enyémet is kipróbálhatod, vagy Szotyi csak ír róla par szót, most kellene tesztelni mert 212van rajta, csak a bátorság szab határt a tempóban
nincsmit!
Altalaban a palyazok ha egyaltalan mennek meg utcan kulon palyamotort hasznalnak.Penztol fuggetlen.
Es egyertelmu hogy nagypalyara sportmotor kell.
Naked kispalyara jo.Az ilyen baromieros meg szerintem oda se.
Szia.Köszi.
darabja
166,25 euró oemmotorparts.com
Csatlakozom.
Zoli hondajaval vagy vmi hasonloval lehetne batorkodni,de en feltem magam.
Sziasztok.Érdeklődnék,hogy 1250-es Banditra első féktárcsát,(gyári suzukit) hol lehet a legolcsóbban venni?Előre is köszi.Nem nekem kell,kollégámnak. kb mennyibe kerül?
Az a konnyed kezelhetoseg vitt mindent,es en a Rossfelden probaltam,koszi Zoli!
Ez jol hangzik.