Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

nekem MRA-m van a kiegészítő magasítóval de nekem a régi fejidomom van így a plexi alapból nem állítható. max magasságra kitolva az én 185 centimhez jó kitakar ha nem húzom ki magam. szerintem neked nem lesz jó így mert pont az arcodba fogja nyomni a szelet. vagy alacsonyabb állítás lenne jó vagy más plexi talán egy givi. de a legjobb az lenne ha ki tudnád próbálni ugye....
Tisztelt DL 1000 tulajdonosok!
Kérlek bennetek pár keresetlen szóval tájékoztassatok a DL 1000-ről most szándékozom vásárolni, csak ismeret hiányban szenvedek.Mi az amire figyelni kell, melyek a felhasználói tapasztalatotok stb.Előre is köszönöm a jó tanácsokat.
Üdv
Sziasztok
Lecseréltem a motorom egy DL 1000-re
Mivel elég magas vagyok (198cm) tanácsot kérnék plexi ugyben.
Melyiket ajánlanátok pl: MRA ?
Üdv Urak!
Van egy fel nem használt HF138 as olajszűrőm ha valakit érdekel.
Hogy legyen neve a gyereknek, 500 pénzért vihető. Pest megyében van, személyes átvételnek lenne értelme.
20-435-1916
Sziasztok!

Igazából nem tudom, hogy fórumozik-e az illető, de ma a Kerepesi úton elkellett egy kis segítség, és egy bordó (azt hiszem 650-es) DL-es kolléga segített. Köszi ezúton is!
Sziasztok!
Valakinek nem kell NGK CR8EIX Iridium gyertya?
Nem hamis, az én motoromban is ilyen van...
Jah, a pár 5000Ft...
Sziasztok, Dl1000-esre keresek bukócsövet.
Ha tud valaki: mecserilevente@vipmail.hu
Suzuki FI Tuner Pro AKCIÓ!

- Suzuki FI Tuner Pro készülék
- Beszereléssel
- Komplett fékpadi beállítással (11 gázálláson 500 fordulatonként)
- A végén egy teljesítmény-mérésselt

Akciós ár: 60.000HUF

Suzuki FI Tuner Pro:
- Injektor hangoló
- 11 gázálláson
- 500 fordulatonként
- 3 térkép kezelése (MAP1, MAP2, Zero Map)
- összes injektor vezérlés
- majdnem az összes injektoros suzukiba kompatibilis
- egyszerű beszerelés
- kicsi, kompakt méret
- legjobb ár/érték a piacon
- 5 év garancia a készülékre
Szia homorod!
Az e-mail címem helyesen: mcmaster001@gmail.com
néha eltévesztem.
Szia homorod! E-mail címem: mcmaster001@gmail.hu
Szia! Milyen email címen érhetlek el?
Szia!
Most hétvége jó lenne. Augusztus 28-29
Sziasztok!
Szerintetek érdemes Casco-t kötni vagy sem? Ha igen akkor melyik biztosítónál a legmegfelelőbbek a feltételek? Tudom,hogy józan ésszel átgondolva érdemes lenne, csak annyi mindent olvastam a neten a motor cascorol ,hogy nem igazan latom értelmét. Van amelyik biztosító olcsó de nehezen fizetnek főleg lopásra és félő, hogy megtalálják a kiskapukat amikor lopás miatt kellene fizessenek!
Szia Futár! Jövő héten veszem meg a Suzuki DL 650es motoromat és sajnos itt Budapesten nincsen szerelő ismerősöm! Jó lenne ha megtudnánk beszélni egy időpontot és elvinném hozzád,hogy átnézd egy kicsit :) Várom válaszod!
igazad van....végülis szerelő vagy....
bocsi tévedtem 3 km-t .hidd el semmi gond nem lesz ha ugy csinálom ahogy leírtam. tapasztalatból mondom.
ezt mintha picit másként írná a manual:
Ha esetleg valaki DL -1000-t szeretne, a tulaj külföldre költözése miatt eladná paripáját. http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dl1000_v-strom-4013613
Szia Pikpak1!
Olajszüröt 18000-ként, olajat 8000-ként, 15w-50 repsol tökjó bele.
levegöszürö, 15000 , gyertya szintén, szinkron ell 24000-ként. láncot nemtudom, még nem cseréltem, pedig már 40000-t mentem vele, de húzni is alig kellett. csere esetén ,komplett szett 40000-ft
Budapesti vagyok, ha közel vagy megtudjuk beszélni a szervizelést, motorszerelö a szakmám. sajátomat is én csinálom.
Itt a link a Fazer-hez:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6s_fazer_d
l_1000_csere-3973788
Sziasztok!

DL 1000-t szeretnék venni, de előbb el kellene adnom a 600-as Yamaha fz6s motoromat, ami 2005-ös évjáratú. Az alábbi linken megtalálod a konkrét adatokat. Ha tudsz valakit, aki ilyet vagy ezt szeretné, hívj! Csere is érdekel értékegyeztetéssel, akár ráfizetéssel is. 06-20-531-4076
Köszi! Tomi
Szasztok!V-stromhoz keresek 1 müszakira még meg felelő elsó gumit Tatabánya -Bpest környéken! S.O.S.
Igen, jó hozzá. Írtam mail-t...
Hello !
Engen érdekelne 650-es VSTROM-hoz gondolom jó ?
Üdv,Zsolti (rotax600@freemail.hu)
Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem hozzátok!
Mostanában tervezem a motor vásárlást. Le is tettem a voksom a Suzuki DL 650 mellett természetesen használtakat nézegettem! Érdekelne hogy kb. mennyi jó magyar forintot húznak le az emberről egy szervízre? Hány kilóméterenkén kell szűrőket és olajat cserélni ezekbe a gépekben? Mennyit bír ki a lánc és a lánckerék (tudom,ez használatfüggő normál használat mellett gondoltam) Válaszotokat előre is köszönöm
Mindenkinek széles utat kívánok Sziasztok!