Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Igen az. A vastagabb anyagú. M-es méret. Nekem a hossza még éppen elmenne, de az ujja rövid.
A kapucnija visszahajtható a gallérba.
Ez esőkabát mekkora
Akkor csak nem elég a vákuum csövet kiiktatni.. vagy rossz a szelep..
Valaki érdekel-e egy ilyen? Már kb 3 éve meg van, de egyszer sem használtam.
Mert lehet, hogy zárja a szelepet. Normál esetben nyitva van. Az enyémen nem volt ilyen. De ha abból indulok ki, hogy az autóm egr szelepét ledugózták, hogy ne működjön, akkor......
akkor miért tudok átfújni a szelepen a kipufogó felé?
De! A vákum működteti a szelepet.
Üdv
Segítséget szeretnék kérni tőletek,van egy dr-z 400 E-m ami gáz vissza engedésre a karburátor túlfolyón benzint nyom.Álló motornál és beindítva is csinálja,amikor húzom a gázt akkor nem,mikor vissza eresztem akkor nyomja az anyagot.
Köszi a választ!
Utána néztem, jól gondolom ha csak a vákuum cső van lekötve azzal nincs kiiktatva a szelep?
Ha jól tudom, "levegőbefecskendezés" a kipufogóba. Környezetvédelmi okból került némelyik S verzióba...

"PAIR" a rendes neve.
Sziasztok,
Azt szeretném kérdezni, hogy a mellékelt képen bejelölt alkatrész az mire szolgál (az a fekete, karbiba meg a hengerbe megy belőle cső)?
A karburátorba menő cső nekem le van dugózva.. miért?

Válaszokat előre is köszönöm.
Ismeretségi körömben papíros (műszakis) E DRZ bontódik,ha esetleg valakit érdekel bármi is 06 30 54 34 336 -os számon elérhető a tulajdonos!
Köszi , fel hívtam már őket plusz a szatyináékkal is beszéltem de nincs egyiknek sem jó. Dabasi gép műhelyben vonalba fúrják az új vez tengellyel a nyugvó csapágyat a hf ben .
Keresek "dísznek" felesleges, használaton kívüli DRZ 400 dugattyút, váltó fogaskerekeket, hajtókart, rossz generátort...
Hátha valakit érdekel...Rendszámos DR 125 eladó !
http://www.hasznaltauto.hu/9566517
Végre egy ami működik . Köszönöm!
Sok mindent tudok de amit nem azt szeretem böngészni , Pl henger talp le húzási nyomaték, HF csavar le húzási nyomaték, szelepfdél csavarok. Mondjuk ezek már meg vanak.
Valakinek van dr650 r-s blokkja bontva? Keresek kifejezetten kiváló állapotú HF-et himbákat -tengelyt. Nem gond ha fel kell újítani a fejet de a csapágyak ne legyenek szarok.
AKCIÓ!
Suzuki DR 650 SE alkatrész:
Jó állapotú DR 650 SE gyári Takasago enduro kerékszett - MOST 55.000 Ft párban vihető. (Méretek: első: 21x1.85 és hátsó: 17X2.5)

Utolsó darab DR650SE új (egyenesen Hollandiából) gyári csomagtartó, papírjával konzolokkal csavarokkal gyári csomagolásában eladó: 25.000 HUF.

DR650/DR750/DR800/DR Km és fordulatszám mérő óra csoport nagyon szép állapotban: 15.000 HUF-ba vihető. (Utolsó darab.)
Mi kellene belőle?
Amióta gyári oem SUZUKI erősített van benne azóta
nincs baj a megemelkedett teljesítménnyel se.
Találkoztam én is nevetséges hamisítvánnyal.
Nem érdemes rajta spórolni.
Mondjuk amit vettem eredetinek hirdettek.
Itt ez 2 szett és kevesebb mint 500 km bírt .
Köszi a választ. ki dobtam a lamellákat valami csöves utángyártott volt benne az is halálra kopva.
Más
Még mindíg nem találtam dr650 r 1992 service manualt. Ha valkinek van , el szeretném kérni !