Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drz ülést keresek gyárit. Akinek van eladó kérem írjon. Köszi
Sziasztok !
Dr650 bontás, gyári használt alkatrészek: porlasztó dr 650se 99(tavalyi új gyári úszó és tű szelep) ,első fék tömlő, vezérmű tengely , himbák, rse plexik(gyári és túra). indexek , gyári új első túlméretes dugattyú , 650R fej idom . Ha lehet személyes megtekintés után adom át a kényes alkatrészeket .
Sziasztok!

Keresek S/SM a kormány bal oldalán található tompított/reflektor, index és duda kapcsoló elemet. Valakinek eladó? Ár? Köszi :)
Eladóak ezek is. + van egy jobbos S/SM hűtő kis esztétikai hibával, de nem szivárog. Érdeklődni: phoenix87@gportal pont hu
-vez lánc feszítő ( tökéletesen működik, anno menuálisat építettem be helyette)
-fékkar S/SM
-Kuplung nyomolap + csapagy (kb 1-2000km ha van benne)
-kinyomótengely
-S/Sm első fékmunkahenger felújító szett
-Ragasztott fékbetétek SM/S
Eladó dr 250-es. Tökéletes állapotban. http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr_250_s_0-km-es._felujitott-9340690
Drz-hez van vkinek fék és kuplungkarja eladó?
Sziasztok! Keresek 2004-es Drz-400E re bal oldali hűtőt akinek van az jelezze akár itt vagy telefonon! 0630-257-6814
köszönöm a választ!
Olvass e-mailt!
Elado ez is. Papir nelkul, 600e ha erdekel valakit... A jó dragan adod kommentektol kimeljetek. Uj gumik, uj aksi, friss olajcsere, uj levegoszuro, kartelvedo + hutovedo, fcr41 karbi. Lancszett es fekrendszer kituno allapotban.
Elado bukogombak, 5000/ szett. Erdeklodni: phoenix87@gportal pont hu
Sziasztok, DRZ 400 S-t keresek, csak rendszámos műszakis érdekel. Ha van ilyened és eladnád küldj infót képeket a nemtom51@gmailPONTcom -ra.
Sziasztok keresek drz enduro kerekeket 0630/9439220
Máshova is el lehet vinni műszakizni a gépezetet :)
Nekem bonyolultabb ez ennél.E gyári dob nem jó nekik.Nekem 1 délelőtt azzal telik hogy S vagy SM dobot kerítek, kérek kölcsön amit nem lehet csak úgy rádobni,mert az E összekötőcső átmérője nagyobb,oda már külön szűkített közdarabom van,és ismerős adja kölcsön az enduró gumikat.A tükröket meg az órát a visszajelzőkkel én is megoldom,fékeim rendben,még a sárvédőtoldatom is szabványos,mégsem tetszett nekik a rendszám dőlésszöge,ez oké hogy nem sok,de mikor láncvédőt is követeltek akkor nyeltem egyet,aztán csak sikerült.
nekem mindig belefért egy délelőttbe, mondjuk a vizgabázis kb 15 percnyire van aztán mindig szóltak mogy most induljak mert amire odaérek végeznek így sosem kellett várnom
aztán még melegen le is szedegettem inden kacatot róla.....egy túrán volt fent index az első nap letört mindkét hátsó pedig eléggé jól betettem
Igen.Meg legközelebb majd hiltiszalaggal fogatom fel a láncvédőt a lengővillára.Az is jól fog mutatni a képeken! De abban teljesen igazad van hogy kétévente megéri,még ha nem is egy délelőttös munka akkor is!
az hogy gyári cucc semmit sem jelent
fel kell tenni rá egy s-es kapcsolót aztán bekötni az index-lámpa-főklámpa dolgokat(e-jel kell mindenhová és lámpán kell hogy legyen helyzetjelző)
aztán műszakira feldobni valami e-jeles gumikat 2 tükröt rászerkeszteni valami km órát amin van számláló és alig lesz ahol nem megy át
egy délelőttös melót megér 2 évente
következő műszakin át kell forgatni a km óra számlálóját valamennyi km-el aztán ismét mehet
az indexeket valamiért nagyon szeretik ha rajta van, lehet azért mert jól mutat a képeken
Sziasztok!

komplett jó állapotú önindítós DR blokkot keresek scrambler építéshez!

anguisart@gmail.com
Felújított, javított DRZ400 hengerfej kompletten 80e huf ért eladó! egy év garanciát vállalok rá! Nem zsákbacica, kiváló állapot!

https://www.facebook.com/Prome...

http://drz400.lapunk.hu/
Bürokrácia Ráadásul feleslegesen.
Jó helyet kell keresni ahol átmegy és kész.
nincs főtengely szimeringje, ami elzárja egyik teret a másiktól... enyhén olajos, az jó... állni nem állhat benne, de lucskos ott minden
elég szemetek voltak veled.... volt hogy velem is kötöszködtek, de mikor kértem a listát, hogy mi nem felel meg, írják le pontosan, mm-re, dőlésszögre, és szeretném ha a dobomat is úgy ugatnák le, hogy megmérik, tényleg hangos e, akkor csak nagy szemekkel néztek.... persze átment a végén... igaz, előtte is volt rajta vizsga, és mondtam, hogy azóta semmi nem változott.. és ha most megbukik, mindenkit feljelentek... Hisz egyszer forgalomba helyezték ezekkel a paraméterekkel, gyári cuccokkal, akkor kötelessége mindig elfogadni azt..
válaszoltam!
Szia. Én Tudok neked újat. Ha érdekel írj emailben: karsaikristof@freemail.hu