Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvannak a gyariak csak torott veggel!Vmi fasza fek/kuplung kar szettre gondoltam!Ilyesmire:
bukógombák: 5000/ szett.
a kék már elfogyott.
További eladó megmaradt DRZ-s cuccok:

http://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=f728cc4d9a176c2d30525c2e3a59a333
Ezek vannak eladók nekem. E fékkar 3000, kuplungkar S/SM/E a jobbik 2000, a másik 1500 ft.
Kuplungkar: Kettő is van eladó, a jobbik 2000, a rosszabb 1500.
van mindkettő, a fékkar E betűsre jó, vadi új, meg van kuplungkarom is, vége lefűrészelve.
mivan he? máris elbontod??? :O
Miskolcon Tudom ajnálani Nics Robit ! Megbízható Korrekt és Gyors !
Sziasztok!
Szeretném felújíttatni a DRZ-m /motorfelújítás/ tudnátok szerelőt ajánlani Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, környékén.
Hali
Suzuki dr 350 (1991) motoromon vezérműláncot szeretnék cserélni !
tudna nekem valaki segíteni hogy láncot hol tudok venni hozzá és hogy tudom szerelni ?
Eladó egy csuklóról is vezérelhető Toshiba Camileo X-Sports, Full HD, LCD, motoros felfogató konzollal ragasztótappancsokkal stb. stb. együtt.
Minden tartozéka hibátlan a legtöbb még bontatlan. Fél éve vásároltam. Ok: nem használom semmire, mert azt a kevés időt amit motorozásra szánok nem kameraállítgatással fogok tölteni. Meg amúgy is átélni kell nem visszanézegetni. Eredeti ára 75.000 HUF volt a Media Marktban. Székesfehérváron és Veszprémben személyesen is átvehető előre egyeztetés után.

http://www.jofogas.hu/veszprem/Toshiba_Camileo_X_Sports_Full_HD_kamera__LCD_kepernyovel__alkalmi_aron_42869948.htm
drz400@citromail.hu
enduro kerék enduro gumikkal (nem cross)
drz400@citromail.hu
drz400@citromail.hu
van
drz400@citromail.hu
van 3 db komplett irányjelzőm
drz400@citromail.hu
Bárdi autónál lehet kapni újat, 3000Ft körül van darabja
DRZ gyári fehér búrákat keresek vagy a sárgákat cserélném fehérre :)
elérhetőség??első sárvédőt menyiért adod?
DRZ 400-hoz ,gyári első indexeket keresek, tartójával,kábellel, csatlakozóval , amit csak össze kell dugni a lámpafej alatt, vizsgáztatáshoz.
Tel:06 30/8595-282 István Debrecenből
Keresek DRZ gyàri fehér indexeket!
Suzuki DR 650 alkatrészek!
Sziasztok keresnék 2005 DRZ hez hátsó indekszet és kuplung kart újat vagy használtat.
Hali.Mindenki!
Most nem én árulok hanem Keresek DRZ 400 sm Szettet!
Ajánlatokat a mobilcentrum2001@gmail.com ra kérnék.
Sziasztok!
Eladó Drz 400 sm-et keresek.