Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Henger mindegyik passzol,LTZ-é is ugyanaz henger fejel más a helyzet úgy tudom az LTZ-é megegyezik az E változattal (évj-tól független)
Sziasztok!
2006os Drz400E-hez keresek hergert és hengerfejet (normál, 400ast). Kérdésem, hogy a 2007es henger passzol a hatoshoz? Milyen évjárat tartományban tudok nézgelődni? Melyik egyezik a hatossal?
Esetleg ha van itt valakinek eladó, keressen bátran egy kellemes árajánlattal
KÖSZI a segítséget mindenkinek.. egyébként A TOLVAJ AKI ELLOPTA A GENERÁTOROMAT AZ NEM MÁS MINT KULCSÁR IMRE TÉTI LAKOS SZENT ISTVÁN ÚTI 14 SZÁM ALATTI LAKOS.. elvállalta a tekercselést ...felküldtem hozzá..buktam a postát és az alkatrészárat amibe került egy rossz generátor ez úgy 5 rugó ez úgy eddig 8000 ft csak úgy mert van aki gerinctelen és 9. hó 23 óta nála van azzal a szándékkal h megcsinálja.. 2-3 hetet kért azóta sem telefont sem smsre nem reagál.. óvakodjatok tőle.. ha bárki infóval tud róla szolgálni szivesen fogadom
KÖSZI ÍROK NEKI.
esetleg egy tekercselő:
http://indukcio.uw.hu/index.ph...
nincs semmi infóm róla szóval épp úgy lehet jó is és rossz is
jozef tud neked ebben segíteni
SZIASZTOK....drz állórész tekercselőt keresek vagy állórészt ami nem kínai!KÖSZI 30 605 6883
Hali Van pár megmaradt alkarészem ha érdekel ezen a számon elérsz. 06707088513
Üdv mindenkinek drz tankidomot keresek ne legyen törött.nem baj ha karcos olcsó legyen
Ha érdekel valakit eladó!
Sziasztok! Nincs valakinek egy magyar nyelvű suzuki drz 400 e kezelési útmutató?
Keresek "dísznek" felesleges, használaton kívüli DRZ 400 dugattyút, váltó fogaskerekeket, hajtókart, rossz generátort.
Van felesleges darab esetleg?
Az ár az állapottól függ mert nem beépíteni tervezem.
Köszi szépen!
Szimeringek "S"-es DRZ kerekekhez "tudomásom szerint" (Ezek pontosak lehetnek?):

- 30x40x6
- 29x42x6

- 29x47x5
- 25x37x6

Első kerék:
- km óra felőli: 43587
- bal oldali: 24366
Hali, ha jól írtam fel annak idején, akkor az első kerékhez 25x37x5, a hátsóhoz 29x42x6 és 29x47x7 kell.
Helló! DRZ sek! kérdésem lenne jó lenne ha tudna segiteni valaki! van egy E változat amin gyárilag nincs hütö ventilátor! de a S-én van hogy tudom ezt fel rakni mi kell még a ventilátoron kivül? és hol tudom be szerezni? másik ha vásárolok 435 henger szettet amibe henger tömités dugó van de hajtó kar nincs azt máshonnan vagy gyárit veszek! na az a kérdés ha ez bele kerül a motorba kell e valamit ehhez a nagy hengerhez valamit be állitani?
Az sm kerékben fordítva van a szimering tehát nem látom a számát
Ha lesz rá időd akkor a szimeringeket meg tudod nézni nekünk?
Csapágyból meg sima illesztésűt rendelek.
Köszi előre is.
Köszi, Én hívtalak az előbb :) Várom a képeket!
Nekem van gyari drz kerekem
Sziasztok.
Drz-be melyik enduro vagy krossz kerék megy bele átalakítás nélkül? Sajna nem találok eladó gyárit.
Köszi - köszi!
eddig minden motor kerekébe sima illesztésű csapágyat tettem
de most c3 sikerült a ténéré elejébe aztán semmit sem venni észre olyan minimális a különbség
az a lényeg gumi porvédős legyen(2rs)
szimeringet meg tudod nézni-mérni