Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erröl lenne szó.
Sziasztok. Tudnátok segíteni? Az aksival ellentétes oldalon van egy kis fekete doboz és mikor inditanám a motort kattog.. Az aksi jó.
Sziasztok!
Valakinek van véletlen egy ilyen gumi valamije a légszűrőház aljára?
írtam e-mailt
drz400@citromail.hu
drz400@citromail.hu
Üdv
Ha érdekelne valakit a drz-m itt a link nézzétek meg.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Köszönöm.
Sziasztok.Szeretnék egy Drz 400s-t venni.Ha köztetek lenne valakinek eladó, szép állapotú mocija,annak nagyon örülnék,mivel a piacon nagyon gyér a felhozatal.Köszönettel Robi.
Igen én írtam . Hirdettél egy kipufogót DRZ 400-hoz, de nem adtál meg semmilyen elérhetőséget, kb. csak annyit, ha érdekel írj :-( Próbálkoztam.
Köszönöm.
Gondolom, a másik szorul...
Hello!Neki van,hivd föl!
!Erdélyi Peti 20/4245520
sziasztok
Valaki tudna segíteni abba, hogy ha befűzöm mindkét szál gázbowdent miért nem húzza vissza a gázkart? ha csak az egyik a húzó szál van magába szépen vissza ugrik ahogy kell.

Előre is köszi
Szia,
Köszi.
Szeva.
Évjárattól és típustól függetlenül a DRZ motor olajszintet üzemmeleg állapotban kell nézni.
Nem tudok ettől eltérőt.
Keresek DRZ S/SM komplett első lámpát+fejidomot+tartókonzolt!
Sziasztok!
Drz 400s-hez keresek gyári utaslábtartót! :)
Hali Bigtibi!
Amennyiben Te írtál nekem privát üzenetet, ismételd meg, mert v.miért nem tudom megnyitni! Köszi!
Üdv mindenkinek! 320-as tárcsához keresek fék átalakító adaptert. Ha valaki tud eladót, akkor érdekelne. Köszönöm.
Van vkinek szep allapotu drz szerszamtaskaja elado?
Sziasztok
Egy kis segitséget szeretnék kérni, drz 2005 s, olaj szintett hidegen vagy melegen kell nézni
Elöre is köszi
¤ érdeklődni üzenetben
drz400@citromail.hu
A hirdetés alapján igen, 5000 a párja:
http://www.kepesmotor.hu/matri...
Ellenben postaköltséggel kb. ugyanott leszek posta mongyonle.

Phoenix: köszi, de esztergapad és megfelelő anyag pont van Apám műhelyében.
bukógombában tudok segíteni
A dekni védő Lengyelországból jött. A kettőt (jobb-bal) árulják 5000 ért? Hol? Mondjuk már mindegy, mert ez enyém már fent van a gépen, csak érdekelne.