Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia:) írtam az emailre :) várom a válaszod :) tero@freemail.hu
Nem azt írtam volna, ha sárvédővel együtt van.
A hűtőidom ment el elsőként.
á azt hittem sárvédővel együtt van a hátulja :) tárgytalan, így hűtőidomok nélkül meg főleg. azért köszi
Hali.
A hűtőidomok már elmentek. Az oldalidomot az láttad mennyi, a farokidom az fekete és 5e. A led hibátlan rajta. Se repedve, se megöregedve nincs. Csak összedugod és kész.
Van hátsó lábtartóm, és ha kell "S" váznyúlványom is amin nem kell mókólni. ( lschmid@enternet.hu)
Hello.
Igen meg van még. Semmi baja. Nincs se elgörbülve, se repedve. Tartalékba vettem, de nem volt rá szükség. nem tudom, hogy mennyi egy ilyen. mond, hogy neked mennyit ér!
hali, drz400E m van és keresek hozzá hátsó lábtartót, érdekel a gyári is mert rásufnituningolnám :) Esetleg van vkinek?
Hello. Hűtőidomok parban (sàrga?)+oldalidomok+farokidom ledsorral (ez is sárga?) együtt mennyi lenne?
Helló!
A váltókar meg van még? Milyen állapotban van?
Mennyiért adod? Esetleg egy fotót csinálnál róla?
Köszi!
Hali.
Fehér. Karcos, de ép. Ezért 4e a pár.
Hali. a fekete idomok mennyibe kerülnek? esetleg külön is megvehető?
Hali. Milyen színű oldalidomod van, illetve mennyiért adod? köszi :)
Szia! Lehet, hogy igen. Neked van?
vaúúúúúúúúú :D
DRZ a legjobb!!
tuti le leszek ugatva de akkor sem bírom ki ;)
az xr400 minden tekintetben jobb mint a dr350 és nem sokkal drágább, ugyanolyan faék egyszerűség, és kb ugyanolyan ritka.....
nekem még a drz-től is jobban bejött, bár lehet csak elfogult voltam
szerintem az xr4 jobban megéri, mert a kis dr gyors gyenge lesz ha ráérzel az ízére
van karbim hozzá
Jó motor. Első enduronak teljesen jó. Nagyon ki kell fogni a jót mivel a rosszakat is drágán adják néha. Vagy vegyél egy atom szart és csináld meg. Vagy drágán vegyél jót. Ugyan olyan drága egy-egy alkatrész hozzá mint egy másik japán motorhoz. Korán nyújtja a vezérmű láncot. Könnyen előfordul hogy csörög és az eladó azt mondja áhhh csak szelep állítás. Aztán ki derül hogy vehetsz két himbát meg egy vez tengelyt plusz vez láncot hozzá feszítő íveket.
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek, hogy egy DR350 szerintetek jó lenne első enduronak? Sokan mondták, hogy olcsó fenttartani és jó ár/érték arányú gépek.
Sziasztok. DR650 91-96 porlasztót keresek, ha nincs benne membrán és karbi fenék az sem baj.
Drz 400-ashoz keresek gyári akku leszorító elemet.
Hello! Keresek Suzuki Dr 500 hatso teleszkopot, villas felfogatassal! Aki tu jelezzen! Koszonom
Képek a haspáncélról!
Elado haspàncél!15ezer ft!
a furat táv 34mm 7es furat, az o-gyűrű hibás
így néz ki:
Szia! Meg mérem a furat távolságát holnap.