Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drz400@citromail.hu
Igen, már rájöttem.. Bár nem gondoltam, hogy olyan gyenge az anyag, hogy a helyben borulástól kilyukad. :D
Ezután ajánlom egy deklivédő felragasztását!
A balos gyujtas feloli, amit a valtokar beutott..
csasztok
van egy rakas alkatreszem,deknik,vizpumpa,vaz reszek,hutok,par muanyag alkatresz,SM komplet villa 2db,SM kerekek komplet fektarcsakal lanckerekkel,
csa melyik dekni kell az aloreszes ?
megírod az árát emailba ? :)
Képet tudnál küldeni ?
Van 2 db gyari
drz400@citromail.hu
Sziasztok ! DR-Zhez keresek supermoto szettet akinek lenne eladó az legyenszíves írjon egy emailt ! :) 14hegyi88@gmail.com
Köszi !
Sziasztok!

Bal oldalon látható használt gyári NTN kormánycsapágyat keresnék még ép (nem görbített) porfogóval.
Erre a porfogóra CR-0643L van írva. A képen látható porfogót felül meg tudtam menteni úgy szétszedtem a kosarat, de az alsó az sérült leütéskor, így legalább egy ilyen használt de még ép porfogós felső csapágy kellene. :)

(A jobb oldalon az új NTN csapágy és porfogója van, amit ebayrol vettem, de valami univerzális szart adtak hozzá porfogónak ami ebben a formában nem jó.)
Sziasztok!
92-94-es dr 650 r; rs; rse blokkot keresek. Csak jó állapotú érdekel! Esetleg komplett motor is érdekelhet.
Köszi
20/546-0886
Keresek , SZÉP, gyári tükröket drz-dr . Tavaly vettem azt hiszem Dávidtól. Jelentkezzen ha olvassa és van neki. BKK megye.
van
drz400@citromail.hu
vapos km órám van
drz400@citromail.hu
Sziasztok!
320 mm-es féktárcsához keresek fékadaptert egy 2002-es drz-re.Ha valakinek van eladó az jelezze vagy ha méretet tud valaki mondani az is jó.
Köszi a válaszokat.
Üdv: Gábor
Hali emberek! Eladó DR 600-am, ha valakit érdekelne kérdezzen bátran. Nem helyezhető forgalomba Iá:199EFt
http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Suzuki_DR_600_elado_48422594.htm?first=1
Széles utat!!!!
Sziasztok !
DRZ-hez szeretnék lévegőszűrőt ,nem szivacsot,sportlégszűrőt.Tud valaki segíteni ?
Előre is köszi !
Sziasztok
Valaki kerlek segitsen szet volt szedve a drzm idomok par fekete műanyag tártok az idomok alatt hogy a vazat nagyjabol le tudjam fújni előtte óvatos mosást kapott h blokk resz le volt nejlonouva . Ma h akartam összerakni indítani a gaz kar nem megy vissza csak nagyon lassan es mikor húzom szippogo vakumosbhangvjon a légszűrő mögül. Kb 2hetet allt. Mi lehet a gond ? Nagyon koszonom a válaszokat.
Sziasztok nincs valakinek használt drz gyári vagy vapor kilométerórája.
van
drz400@citromail.hu
van
drz400@citromail.hu