Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok! Ilyen oldal deknit keresek ami nincs ilyen gány állapotban és nem ereszti az olajat. Drz E 2001-es a motor.
Átcsaltak mindenkit a facebookra ott van egy dr-z s csoport
Döcög a fórum gyerekek. 2008-ban 20 - 50 bejegyzés volt naponta. Mi lett mára? Felnöttek a DR-Z sek, vagy máshol fórumoznak, vagy már elkoptak a DR-Z -k?
Üdv ! Keresek sm szettet DRZ 400E !
Szia

Nekem van, hívj fel.

Minden jót!
Sziasztok!
Vezérmű lánc csere a kérdésem! Hány kilométer után aktuális, milyen alkatrészek, tömítések kellenek hozzá? A szelephézag beállításához milyen lapka kell, hol lehet beszerezni,.és mennyiért?

Köszönöm mindannak, aki segíteni tud!!!
Sziasztok!

Valakinek esetleg van ilyen kapcsolója eladó? Köszi!
Eladó komplett eredeti KÉK idomszett és tank. Szép állpotban.
Bukógombák eladók, piros sárga és fehér színben, utolsó darabok, 5000/ szett, menetes szár nélkül.

Ugyanitt lánckerék rögzítő anya és alátét eladó (2000ft, 1000 ft./db )
Es mit csinaltok vele hogy megszunjon? :)
sziasztok! hátsó lábtartó pár nincs valakinek eladó? érdekelne!!
csavar 1-2 anyával aztán köszörülni a másik felére egy csavarhúzó profilt
ahová ez sem fér el(havenak ilyen van a drz-hez) oda egy bitfej profiltalan vége tüskére köszörülve és bedugva egy lyukas lemez csíkba aztán villáskulccsal tekergetni(ha nem érthető lefotózom valamikor, de leírva bénább mint kivitelezve)
amúgy ez a legegszerűbb: http://www.tokyomods.com/image...
biztos van mindenféle karbihoz, nekem az fcr-hez volt ilyen csak lusta voltam betenni
Akkor ajánlom juicecoolert :)
Olyan kézzel tekergetős csavart még trobee árult régebben, ha jól rémlik hasonló áron.
Sziasztok!!! Bontogatók, és alkatrész többlettel rendelkezők figyelmét kérném!! Kéne nekem DRZ 400-hoz generátor fedélre középső zárócsavar, és olajpumpa közlőkerék, a műanyag! Aki tud, kérem ne tartsa magában! Gyári vezérműtengelyeket vásárolnék. Esetleg többet is, én is tovább adom, emberi áron érdekelne! Köszönöm a figyelmetek!
Szia! 15.000ft-ért megcsináljuk a fulladást, keverékszabályzó csavar 5-6 ezer szép, eloxált színes, kézzel tekerhető a helyén! ;)
Tisztelt Bali!

A karbit kitakarítottam, illetve a membrán nincs szakadva, sérülve. A tünet megmaradt. Hirtelen gázadásra befullad. Leginkább alapjáratról történő hirtelen gázra fullad. fordulatról gázadásra nem! Esetleg valami tipp? ötlet?

Keihin karbi keverékszabályzó csavarhoz spéci kulcsot hol lehet kapni? Vagy valami frappáns ötlet a legyártáshoz? Önindítótól nem férek oda semmi értelmes dologgal. (na és ugye járó motornál kéne tekergetni......

Előre is köszönöm!

Üdv!
Sziasztok!! Hátsó lábtartót keresek Drz-re!! Akinek van ne tartsa magába!! :-) köszi!
Futómű új alkatrészek eladók kedvező áron
tel.: +36-30-579-1558
Szevasztok márkatársak :)
Mire erdemes odafigyelni 2002 DRZ400S tipusoknal? (papiros)
700ezer forintert tervezek venni egyet jovo honapban, szerintetek ezen az aron lehet korrekt drz-t kapni?
Mindent tudni szeretnek, mire kell odafigyelnem vasarlaskor.
Tudtok valami szeriahibarol 2002-es S-es tipusoknal?
Koszi mindent! :)
Gyorsítómembránra ràlesnék. Meg akkor már ki is talarítabán a karbit :) ha szakadt a membrán akkor torpan a motor
Tisztelt tagok!

DRZ400e típusu motornál az a jelenség lép fel hogy relatív alacsony az alapjárat(ezzel nem is lenne baj) de hirtelen gázadásra fullad, illetve le is áll! üzem meleg motornál is leengedi az alapjáratot, előfordul hogy le is áll! Lehet összefüggés az alacsony alapjárat és a hirtelen gázadásra fulladás között? vagy külön történet a kettő? Esetleg aki találkozott már jelenséggel és megoldódott, mit csinált a géppel?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Romesz
Sziasztok! Keresek Carbon dekni védőket SM-re ( szép állapotút ) ! 06308925783
Szasztok! DRZ hátsólánckerék eladó:
http://www.kepesmotor.hu/lanc_...
Sziasztok.Egy olyan problémám lenne,drz 400 sm
Hogy,folyik a hűtőviz a túlfolyón.
Hűtőben a cellát ellepi a víz,a kiegyenlítő tartály üres.Okés ez így?
Választ előre is köszönöm.
Sziasztok drz 400 e -hez keresnék hátsó lábtartót. ha valaki tud... üdv.