Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ravak, de asszem az 2015-ös volt, szóval lehet nem pont az, amit belinkeltél.
milyen irodaházban...???
Ja, a Szöszi jól néz ki.

Egyébként 1 hete láttam az irodaházban egyet feketében, nekem tetszett és ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Beszéltem is a tulajjal, nagyon meg volt vele elégedve, előtte tdm800-asa volt, arról váltott.
soká lesz az még...januar februárban...akkor lesz meg rá a pénz....
Na,az jó. Aztán kérünk majd képet róla!
nekem tetszik...
igen...
ez az... http://totalbike.hu/hirek/2016/10/06/uj_arcot_kapott_suzuki_v-strom/

feketében kell majd 1...
megkérdezem majd azt is...de inkább magánnak adnám el...faja motor,jol járna vele bárki...
Nincs az az isten,eddig se volt szép,még rondább lett.
A K17 az az L7. Mindig mondom, előbb-utóbb aki gondolkodik DL-t vesz! A most bemutatott legújabb tetszik?
Számíttasd be, olyankor néha jó árat adnak érte.
vstrom... k17est...
Mit veszel helyette?(ha nem titok )
elado lesz az svm...ha tudtok vkit,aki keres ilyet,netán lépni akar 1et gsröl,akkor emlitsétek...
k9, fekete, abs. 18500km.
képek és elérhetöség az adatlapomon,thanx...
Hát lehet olvadáspontig izzitotta a leömlőket
Bakker...ehhez izzani kellett a leömlőnek. De akkor is elég nagy távolság van közöttük, nem?
Elképzelhető.. Bár ahoz nem 5 percig kell járatni hogy akkora hőt kapjon hogy így megolvadjon szerintem
pl ha treleren lespanolva jaratjak. Vagy dyno padon ugyancsak lespanolva jaratjak. Vagy szervizben ugyancsak lespanolva jaratjak a motoremelon. Hirtelen ez jutott eszembe.
Na urak egy kis fejtörő...
Nézegettem a GS hirdetéseket és az egyikben ezt találtam
Hogy olvadhatott meg?
Esetleg a gazdája itt van?
ja,láttam milyen...
lidlben is van most ilyesmi...
nekem egy underarmour meg egy 5.11 thermo aláöltözöm van, azok is jok... nem fáztam még bennük....
Nem kifejezetten motorozáshoz reklámozták de arra is jó. Azt hiszem futáshoz meg egyéb sportokhoz kínálják.
Vasárnap délben, 17 fokban és napsütésben végre csaptam egy rövidebb kört nagyon jól esett.
A motor az elején kicsit dadogott indítás után alapjáraton de miután bemelegedett jól meghajtottam.
milyen az??
én mult7en jártam körbe... 68km...
Nálam a cordura nadrág megvan de a múlt héten hiányzott egy aláöltöző a túrán. A héten az Aldi-ban találtam egyet, nem is volt drága. Remélem holnap lesz még egy kis jó idő hogy kipróbáljam.
Hát, a tököm tényleg lefagyott... Kellene egy textil nadrág is, mert a felső kiválóan vizsgázott