Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

simán...2deci meg fog maradni alapos átöblitéskor is, de mondom én nem cserélném még ki a helyedben.
Bőven, több mint fele meg fog maradni, az úgyis mehet a "kukába". (Hiába zárod vissza, összeszedi a légnedvességet)
A fél literes kiszerelés elég hozzá? köszi
igen láttam,megesik.
nem nagy ,manőver maga a csere...jo időtöltés...
nyereg lekap, betétek ellenőriz,megtisztit, majd visszaszerel és végül folyadékcsere...egy kellemes 1órás munka...de ha 2órás,az sem baj...
Jaja fékfolyadék! Nem fékolaj (rosszul írtam)!
fékfolyadékcsere??? haát,nem egy nagy manőver.....
Néztem videot rola nem tűnik túl bonyolultnak
én magam...a kis gst meg az akkor még meglévö gsr600at is megcsináltam akkor...
Te csinaltad magad vagy szervizben?
kb 26-27e kmnél 2015novemberben cseréltem....motult...én még nem cserélném le...
Menő az időmérő óra:-)
Szia!
Fékolajakat kell cserélnünk szerinted, már nem emlékszem mikor lett újratöltve? köszi
tapasztalom
Influenza van ......
nana,taknyos...!!!!!!!!!!!!!!
Köszi te szőröstalpú román zsidó
vicces csaj vagy te colos!!!
Hát aludj tovább talán eljutsz a fizetésig aztán kigurulsz a szalonbol is
Új Africa Twin, de reggel mindig beleér a kezem a bilibe és felébredek.
Dl 650 vagy vfr1200x
Igen, erre gondolok.
Cibere marad, vmi túra-endurot kéne vennem, mert az erdélyi túrákon én vagyok a szűk keresztmetszet, bár tavaly is mentünk 1-2 földes-murvás utakon, ráadásul öregszem is.
Egyébként meg a tök tudja, sokkal kevesebbet motorozok, mint kéne. Át kell ezt többször gondolni és minden oldalról megvizslatni. Nem annyira urgent a dolog.
A Cibere maradt csak, vagy a GS helyet is lesz másik?
A szeleplenyomóra gondolsz? Már nekem is van, bár még nem kellett használnom.
http://www.bazismotor.hu/shop/...
Óóóóó, Tibi bátyó, de rég láttalak, örülök, h megvagy még. Épp ma adtam el a GS-t.
Jut eszembe, ha vkinek kell szelepállításhoz a spec. szerszám, 3.000,- Ft-ért viheti, de nem postázgatok. Ha kő, priviben megbeszéljük az átadást.
http://www.ebay.com/itm/suzuki...