Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyetértek...
hogyne, kiválo kis progi...évek ota használom...a waze-val egyetemben...
ajánlom mindnekinek....picit mondjuk sok adatot eszik a hunter...waze meg alig...
2018-ban?
valami elmebeteg xar...
belinkelte az sv topikba a szerencsétlenje...idióta játék...seggfejeknek.
jóreggelt....
naná.........amig nem tudok motorozni,addig villamossal járok...
...tavalyra, na....
Nekem is idénre volt tervezve, de valahogy semmi nem jött össze az 1-2-3 napos hazai túrákon kívül. A legjobb a zempléni kanyar volt nyár elején, tök egyedül, 3 nap alatt.
Szerintem jövőre mi is megcélozzuk ha már tavaly elmaradt.
Így gondolom én is: lehet hogy csak a korom és rozoga egészségi állapotom miatt, de nem esik jól egy nap 300-350 km-nél többet megtenni (eddig 480 km volt a legtöbb, egy hétig rá sem tudtam nézni a motorra utána). Akkor pedig 4 nap, akár hogy is számolom....
Hol szoktatok a Transzalpina-Transzfogaras környékén megszállni? Konkrét címeket kérnék ha tudsz.
Véleményem szerint egy hétvégi 2 naposban nem érdemes a Transzfogarason gondolkodni, ahhoz az messze van. Szó se róla, le lehet nyomni, de kérdés az, hogy minek? Mi a mamával 2 évente lenyomjuk kötelező programként 4 napban a Transzalpinával. 1 nap le az Alpináig, 2. nap Alpina plusz át a Fogaras lábáig, 3. nap Fogaras és hazafelé ameddig jutunk, 4. nap kora délután hazaérkezés.
Egy napos gurigában gondolkodjatok felvidéki karikán - sok embernek az is húzós távolság lehet.
Én használom, elég pontos és fasza. A térkép része kicsit szar, de ingyé ne akarjon ember mást.
Hali

Ezt gondolom már ismeritek,

http://www.traffihunter.hu/map/

Van Android OS és iOS változata is!.
A mobil trafikat a police.hu-n lévő élő aktuális vezénylés szerint mutatja!
Mutatja továbbá fix traffipaxokat és a VEDA-t is, ill. a súlyellenörző pontokat (teherforgalom) ill. Mobil v. fix matrica ellenörző pontokat is!
100% ig egyetértek!
Akartam kérdezni ez mi a sz..?
Ez hogy jön ide ?
Amúgy ja.. még lassan megy az átállás
Környezettudatos állampolgár lettél hirtelen
Már tavaly is akartam de a Balatoni nyaralás elvitte a lóvét, akkor úgy volt hogy majd 2017 ben de most meg közbe jön a korlátlan jogosítvány és a motor hozzá és lehet nyáron nem is lesz motorom úgyhogy a leghamarabb 2018 nyarán lesz meg hozzá minden körülmény, motor, lóvé és nem kell semmire sem spórolni magát az utat leszamitva
megszerettem
jövöre? nem idén???
terveztem én is mult nyárra,nem jött össze...idén meg bodeni tó lesz a terv, kiváncsi vok összejön é!