Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ez megvan. Csak Spanyolul.
igen....
nagyon úgy tünik...
Nekem textil a kabát és a nadrág is és az említett decathlon-ból vettem magasított nyakú aláöltöző-felsőt, ami egész jól bevált. Két oldalas kialakítású, az egyik oldal melegebb.
A hétvégén 10 fok körül abszolút nem fáztam ,igaz mind a 3 réteg be volt rakva a kabátba és nem volt nagy a táv sem.

Szerintem én bőrruhában megfagynék...
Az otthoni barkácsoláshoz ezt érdemes beszerezned:
https://haynes.com/en-gb/suzuk...

Nekem is nagy segítség volt egy két dologban...
Szerintem azt gondolod,hogy nem èrtek hozzá.
inkább mégse piszkálj hozzá, vidd el szerelőhöz...!!!!!!!!!!!!!!
De rugós a csavar. Nem baj?
Igen
Ez a leeresztő csavar? Most fènykèpeztem.
Uhhh. Köszönöm a választ! Megnèzem......
forcefieldnek is vannak jó cuccai.
de egy sürüszövésü polárpulcsi mégjobb..magasitott nyakkal...
tankot? minek kéne levenni? a karbi alján van egy csavar, aztkitekered.
Én cordurában is nagyon fázós vagyok, így Shox Warmax garnitúrát vettem, és piszokul beváltak:
http://www.shox.hu/kereses/?se...
Üdv,
Kezeslábas bőrruha alá milyen pólót javasoltok? A decathlonos aláöltöző megfogná a hideg szelet valamennyire mellkas tájékon? köszi
Tegnap én gurultam, ma a gyerek. Nekem a cordura tökéletes volt a hűvös ellen, de ő fázott a denevérgúnyában! köszi
Annyian írtátok, mondom én is beindítom az enyémet.
Levittem a garázsba az aksit, a garázsban nincs fűtés, letakarva áll a motor, kipu bedugva. A benzincsap On állásban, a motor kb. 2 másodperc önindítózás után életre kelt.
Igaz, én nem Spurit, hanem tiszta petróleumot öntök a tankba minden tankolás után kb. evőkanálnyit, amiben izopropil -alkohol is van egy nagyon kevés.
Ha megnézitek a Spuri összetevőit, ott sem láttok nagyon mást, csak egy liter petróleum 700 Ft.
A kaebit leereszteni,hogyqn tudom? Tank le?
Bocsi,hol van a a karbileeresztő? Leveszem a tankot ès akkor letudom engedni? Vagy,hogy kell ezt csinálni? Lègyszi írd le nekem legalább egy-kèt mondatban.
no igen.....ujra -10 fokokat meg sőt,havas taknyot igérnek a következő 10napra....
Én 5 hete mentem utoljára a 2 ünnep között, aztán tegnap újra. Nekem sajnos nincs garázsom, kinn áll a gép leponyvázva a -15 fokban. Viszont kb. a 3. főtengelyfordulatra azonnal indult. Se spuri, se szuper benzin. Nagy volt az öröm, amelyet egy 30km-es átmozgató körrel ünnepeltem meg . Kellett is már nagyon; főleg, hogy az időkép szerint a következő 2 hétben megint nem lehet majd menni .
Az már szép táv szezonkezdésnek!
ja, jöv7en meg megint -10.
Helyes, hiszen tudod: Január, február... ...itt a nyár!
sokan mentek ma...hallottam a gépeket...
Én 169-et mentem! Idézem az Üzenőfalról:

bogyo112
Na, én nem bírtam tovább: kihasználva a 12-13 fokos kora tavaszias időt - idén először - elmentem egy szépet gurulni. 169 km jött össze, leginkább a környékbeli falvakban. A főutak szárazak, a mellékutak viszont tökig sárosak, vízátfolyásosak. Mindenesetre nagyon hiányzott már a motorozás, egészen fel vagyok dobódva.

Őrület, de 2 motorossal is találkoztam ma a környéken, egy csopper az út szélén volt lerohadva Nemesnádudvar közelében (egy furgon már állt mögötte, gondolom azzal viszik haza), valamint egy valamilyen Suzuki idomos speed gépet láttam szembe jönni.
Inkább szilva :-)