Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma végre én is mentem egy 50 km-es karikát :-)
Két hónapja nem volt beindítva úgyhogy kicsit paráztam az indításnál. Második tekertetésre röffent be és egy ideig kissé dadogva járt de hagytam neki néhány percet hogy magához térjen. Azután guminyomás ellenőrzés a kúton, egy-két óvatos fékpróba és vigyor a sisak alatt... Nálunk 9-10 fok körül alakult a hőmérséklet de a lényeg hogy nem esett az eső és viszonylag tiszták az utak.
Azért ha valaki mégis kipróbálja a Xado stabilizátort és lesz tapasztalata, küldje már el legyen szíves privátban!
Köszönöm!
nyeokátrány??? phejj...inkább sk birs v kajszi...
Neocitran?
Na abban én vagyok előnyben
Egészségetekre a sört, nyomjatok hozzá egy 3centest is
akkor kilométerben te nyertél...sörben meg én....2 kis gösserrel:) közben német foci, indul a 7vége.
Bennem 70 meg remélem nemsokára pár sör is
Ez valami nagyon új cucc, valaki legyen már kísérleti nyúl! Nekem a spuri elég.
ma már bennem van 30km...du.14fok volt felénk....kiválo.
szakálmetál is reklámoz vmi eneos cuccot ilyen téli tárolásra...motorokhoz, kerti gépekhez stb...de nem jut eszembe a neve...bent hagytam az ismertetőt a cégnél...
Már nem szeretnék tenni bele ,mert már motoroznunk kellene.
De köszönöm, elmentem és szezon végén kipróbálom.
A Xadonak most jelent meg direkt benzin stabilizátora esetleg próbáld azt ki. Ez kifejezetten téli állásra van kifejlesztve.
nem is érdekel.
ha jónak látja tegye bele...nekem8.
én csak a véleményemet irom mindig...meggyőzni lebeszélni rábeszélni senkit sem akarok.
mindenki csinálja azt amit jónak lát...de mást ne baszogasson...és akkor világbéke van.
"nem vagyunk egyformák szerencsére..."
Ha valakinek nem veszi be a gépe, mint ahogy írták is, annak is fölösleges a prémium benzin?
De tényleg ne izgasson, ne érdekeljen!
reggel óta ezt irom...
hogy fölösleges a prémium benzin...
meg hogy mindenki ugy és azt tesz a gépébe,amit akar...engem nem izgat...nem is érdekel...
nem vagyunk egyformák szerencsére...
én évek óta ezzel teszem el...

http://www.olajwebshop.hu/liqu...

egy flakon több évre elég
Reggel óta ezt írod.
De ha visszaolvasol, van akinek a motorja nem csipázza!
Ezért majd mindenki eldönti, hogy mit tesz bele.
De ha már tennék bele benzin stabilizátor adalékot, az nem spuri lenne.
Nekem a dermedésgátlója gázolajba egy forintot nem ért.
De még egyszer leírom, mindenki azt tesz bele, amit akar!
reggel óta ezt írom...
Raksz bele Spurit és a sima 95 el sem kell szopni.
világos...kinek a pap...kinek a paplan..,
Az OMW-nél a sima 95-ös az MOL-féle benzin csak szólok, a MAXX Motion 95 az osztrák. A 98-as és 100-as benzinekben nincs bioösszetevő, ezért később "romlik meg."
Én se járok vele. Csak télire kapja.
Viszont nagyon hosszú már ez a kényszerpihenő.
Én nem akarok 100-assal járni év közben, mert kipróbáltam és tök feleslegesnek tartom: sem jobban nem megy tőle a GS, sem kevesebbet nem fogyaszt belőle, tehát "pénzkidobás". Viszont téli letárolás előtt jó volt használni, mert kevésbé bomlékony, mint a sima 95-ös, így nem kell szopni a vassal pár hónap téli kényszerpihenő után sem.
Pontosan jól csináltad.
Régen én is 100-assal jártam év közben is, de a szerelőm mondta, hogy hosszú távon inkább árt, mint használ.
Ezért csak a téli tárolás előtt max az utolsó 2 tank 100-as.
Pöccentés és indul.