Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem gyártmányfüggő. A Toyotámban 2003- vagy 2004 óta a helyzetjelzőmben led van. Emlékeim szerint T10, de ha nem, akkor valami hasonló, de a lényeg szerintem nem ezen van. Több, mint 10 éve megy, nincs előtte semmi. A foglalatban lehet, de azt nem tudom.
Üdv!

Semmilyen sincs előtte és semmi problémám nem volt vele!!
Megpróbálom, köszi a választ!
Nekem a régi motorom műszerfala is LED-esítve volt, most a GS-é is (másfél éve) és eddig semmi probléma velük.
T10-est tettem a kocsiba is helyzetjelzőként (minőségit) és úgy kivágta 1-2 hónap után, hogy azóta is sima izzó van benne. Nem tudom ha van benne ellenállás, akkor miért vághatta ki.
Például: http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/autovillamossagi_alkatresz/vilagitas/izzo_izzokeszlet/t10_5_smd_led_hidegfeher_uj_azonnal_t10_led_2450743958.html
Semekkorát. A T10-es LED már gyárilag tartalmazza az "ellenállást", tehát 12-14V-ra köthető.
Levi500 láttam a képeid között, hogy ledesítetted a műszerfal világításodat. Mivel nem vagyok otthon elektronika terén ezért lenne egy olyan kérdés, hogy te mekkora ellenállást tettél elé? Vagy mekkorát lenne érdemes, hogy ne vágja szét az izzót az akksi? Esetleg, valaki más, aki ért hozzá?
Bizomány!!
Nagyobbra váltassz?
Éljen márc.15-e! Ma este végre elhoztam a téli szállásáról a GS-t és motoroztam egy jót a városban. Igaz hogy nagyon borús volt az ég de megúsztam eső nélkül
van 3 x 1liter Q8 sbk 4t 10w40 olajam.....ha vkinek kell, 1500ft/l viheti!
http://www.olajsziget.hu/websh...
adatlapomon ott az emailcimem,ha vkit érdekel az olaj!
láttam ma a pesti rakparton a parlament meg lánchid között egy kékfehér F-es paripát...az elsö szpoileren egy 76 felirattal. kipufinak tetszetős morgós hangja volt...
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gs_500_e/suzuki_gs_500_e_bk-11256240

Üdv urak !

Eladó a vasam ha valakit érdekel :)
Sziasztok!

Lehet találni / árul valaki közületek bal oldali kormánypanelt ('07), amin elhelyezkedik az indexkapcsoló is? Ki van kopva és nehéz semlegesíteni a villogást.
Továbbá van egy szett tévesen vásárolt TRW fékbetétem (sokára kell még cserélni...), plusz piros/fehér GS hátsóidom matricáim.
köszi
Jaaaaa...
Tízezer!
Utalványban is lehet egy része?
Igen, arra gondoltam, tényleg pontatlanul fogalmaztam. Én is így láttam, csak nem tudtam onnan hiányzik-e valami. Köszi :)
Nem venni akarom, hanem eladni. :D
Ha a kislánckerékre gondolsz, akkor annak van némi (pár tized mm) holtjátéka. Ugye csak egy zégergyűrű tartja a helyén.
Egy picit visszatérve a motorhoz, az első fogaskeréknél kell oldalirányú (a motorról nézve) holtjátéknak lennie, vagy baj ha van?
Hát, kíváncsiságból körülnéztem a bontók között, egy jó állapotú - gyárinak mondott az eladó által - motor 125 ezer, egy bontott váz 15-20 ezertől, első teló 10 ezer, de ha ezt cserélni kell, akkor kormánycsapágy tutira, az is 5890 és szerintem csak utángyártott, a burkolatok, fejidom, műszeregység, a kormány ugye nem tudni, hogy kapott-e, szóval töréstől függően pár tízezer lehet csak, ha erősen törött.
És akkor majd jönnek azok, amiket átépítés során észreveszel. Énszerintem ha csak nem rettenet jó áron adják, akkor egy 120-130 ezres motornál nem érdemes nagyon gondolkodni ha erősen törött. És ugye az alap, ha hajlott a teló, akkor jó eséllyel a vázgeometria is odavan meg a csapágy és ez a három tétel 40 darab ezres körül lehet plusz a meló. És akkor is csak egy törött motorod lesz.
De ez csak az én véleményem. Ha jó nevű ügyvéd vagy, a szereléssel töltött idő alatt több pénzt kereshetsz, mit amit a szereléssel megspórolsz, ez egy másik nézőpont.
Én hasonlóan jártam, igaz jól egy Ditech-el. Adták volna 220-ért, nem kellett, aztán nem is tudták elindítani, vitték szerelőtől szerelőig, azok sem, eladták nekem 45-ért, én megtaláltam a hibát, igaz, injektorosként használtam csak két évig, aztán már nem érte meg a vételár miatt az injektoros részt felújítani, átépítettem karbisra, így használom azóta is. Így megérte, de nagyon jól vettem, csak ezért.
Piaggio Liberty 50 4T
Elég szegényes az információ. Kínai, Yam, Piaggio, vizes, levegős, vázcsere... Kell-e munkadíj vagy te átépíted, hány éves a robi, szóval szerintem 10-300000 között bárhol.
Igen mindkettő.