Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza! Hüjje, vaksi autósok.

Jobbulást neked és a gépnek is!
Nem lett..azaz meghúzódott pár alkatrészem...de áldás a bukócső és az abs feltalálójának..meg a jó gumiknak.. előzés közben kijött elém a kocsi..
Te rondítottad össze azt a szép ajtót?!

Remélem bajod nem lett!
nahh ez egy gyors nap volt...
..az út vége..
Megadom! Ha lesz kedvem...holnap én is lövök ilyet....Zánka felé is megyünk
Tankos képpel is lehet nevezni?
Na igen, igy kell felcuccolni egy GS-t. Mi oldaldobozzal nyomjuk a többnapos túrákat. Ha kevés lenne mégis a hely, akkor pakolok a tankra. Itt éppen csak felpóköztam egy jól illeszkedő hátizsákot, de van egy 20l-ig bővíthető mágneses tanktáskám is. Tökéletes a tantáska, csak neház cipelni (ha mégis szükség lenne rá).
na ez a festő pingálhatná a kocsimat
Ááááá, ő aztán nem nyúzta! Simogatta éjjel-nappal.
Csak két részletben,nem engedték be a motort.
...amúgy baxottul bejön a szarod...irigyellek
Zoli...most küldj te is repülőset
Kinek nincs ilyen??? Áááááá haggyadmáá...
Istikém ez a fórum már csak nyomokban tartalmaz gs öttázat
Előtte meg a kölök nyúzta
Mondjuk azóta MZ kormány van rajta, de a mama nem érte volna el az egyeneset. Tavaly elhozta Bulgáriába is, előtte Transzfogaras-Transzalpina, úgyhogy világot lát a kicsike. Néhanapján még én is megyek vele kicsi karikát, mert megérdemlem!
nosztalgiázunk ?
Köszöni szépen, nagyon jól megvan, a gazdi imádja! Igyekszem rendben tartani.
Nem akartalak megbántani, na!
Egy csopperen szinte "kötelező" az egyediség, de egy olyan "tucatmotoron", mint az egyébként kitűnő GS500 vagy ER-5 vagy éppen CB500 - nekem borzasztóan furcsa, valahogy nem illik hozzájuk.
Qurvajot lehet rajta aludni menet közben.
a chopperomat összehasonlítva egy eredeti kivitellel...elég sokáig tartana felsorolni az eltéréseket.....
...tudod vannak a hosszú téli motortalan esték
...mindenki máshogy önmegvalósít..
Jóvanna!

Én nagyon földhöz ragadt vagyok, lehet hogy azért, mert csak 50 évesen kezdtem motorozni. Számomra a motor (bármilyen motor) - persze maximálisan karbantartva, megkímélve - csak használati tárgy, eszköz a jó kis kirándulásokhoz, kikapcsolódáshoz. Annyi (és olyan) kacatot teszek a sajátomra, amennyi kényelmesebbé teszi ezeket a túrákat. Nem tudok rá úgy gondolni, mint az önkifejezés eszközére.
Hát ez se ma volt...
Nincs benne semmi chopperes